Czwartek, 17 styczeń 2019, Imieniny: Antoniego, Jana, Sabiniana
Czarny Dunajec i okolice
niewielkie zachmurzenie
-2°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 99%
niewielkie zachmurzenie
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 86%
niewielkie zachmurzenie
-2°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 99%
niewielkie zachmurzenie
Wiatr: 5.8 km/h Wilgotność: 83%
niewielkie zachmurzenie
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 88%
pochmurno
-2°
Wiatr: 2.9 km/h Wilgotność: 97%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Dobra
15.05.2018, 09:21 | czytano: 1396

Zabieg w 3D w Medical Clinic Podhale (zdjęcia)

Fot. Michał Adamowski

Otolaryngolog dr n. med. Roman Głowacki przeprowadził w Waksmundzie innowacyjny zabieg z wykorzystaniem endoskopu z kamerą 3D.

Innowacyjność polegała na wykorzystaniu kamery 3D podczas operacji zatok. Dotychczas lekarze mieli do dyspozycji obraz 2D. Teraz – dzięki tunelowi wizyjnemu – mogą widzieć nie tylko długość i szerokość, ale też głębię i przestrzeń. Dotychczas były one badane poprzez wkładanie pacjentowi do nosa specjalnego narzędzia. Nowa kamera daje też idealne odwzorowanie kolorów. Teraz pozwala na to obraz 3D, dzięki czemu operacje są bardziej bezpieczne i komfortowe.

Trójwymiarowy endoskop pomógł doktorowi Głowackiemu na przeprowadzeniu zabiegu, którego celem była pomoc pacjentowi cierpiącemu na chrapanie i bezdech.

r/ źródło:materiały prasowe, zdj. Michał Adamowski
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
ja09:52, 15 maja 2018
jaka cena takiego zabiegu ?
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij