Czwartek, 17 styczeń 2019, Imieniny: Antoniego, Jana, Sabiniana
Rabka Zdrój i okolice
niewielkie zachmurzenie
-2°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 99%
niewielkie zachmurzenie
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 86%
niewielkie zachmurzenie
-2°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 99%
niewielkie zachmurzenie
Wiatr: 5.8 km/h Wilgotność: 83%
niewielkie zachmurzenie
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 88%
pochmurno
-2°
Wiatr: 2.9 km/h Wilgotność: 97%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Dobra
16.05.2018, 12:19 | czytano: 616

IV edycja "Zielonym do Góry" na 100-lecie Niepodległości Polski zakończona

zdj. arch. stowarzyszenia

RABKA-ZDRÓJ. - Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Nasze Miasto z Klubem Radnych Nasze Miasto, zrealizowało po raz czwarty akcję sadzenia drzewek „Zielonym do góry”. W tym roku akcji przyświecała setna rocznica odzyskania niepodległości - przypomina Marek Ciepliński.

- Posadziliśmy w sumie około 40 drzewek na terenie Ogrodu Różańcowego przy parafii św. Marii Magdaleny w Rabce Zdroju. Tym razem, miejmy nadzieję, że już na stałe, włączyło się również Nadleśnictwo Nowy Targ. Przedstawicielka nadleśnictwa służyła nam pomocą i radą, jak najlepiej rozplanować nasadzenia i opowiadała o drzewach, które sadziliśmy. Po zakończeniu, przeszliśmy obejrzeć, jak mają się wcześniej nasadzone drzewka. Z zadowoleniem możemy powiedzieć, że przyjęły się praktycznie wszystkie, rosną i wyglądają zdrowo - dodaje prezes Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Nasze Miasto

Do połowy listopada planowana jest jeszcze jedna taka akcja. - Mamy nadzieję, że w tym roku uda się zasadzić w sumie sto drzewek, w nawiązaniu do rocznicy, jaką świętujemy w naszym wolnym kraju - podsumowuje Marek Ciepliński.

oprac. s/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij