Czwartek, 21 luty 2019, Imieniny: Eleonory, Kiejstuta, Fortunata
Nowy Targ i okolice
deszcz
Wiatr: 10.1 km/h Wilgotność: 71%
deszcz
Wiatr: 3.2 km/h Wilgotność: 71%
deszcz
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 69%
deszcz
Wiatr: 7.9 km/h Wilgotność: 68%
deszcz
Wiatr: 1.3 km/h Wilgotność: 62%
przewaga chmur
Wiatr: 7.9 km/h Wilgotność: 71%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
01.07.2018, 22:48 | czytano: 1742

Doroczne Święto Pasterskie (zdjęcia)

zdj. Łukasz Sowiński

LIPNICA WIELKA. Wspinanie na moja, koszenie łąki, ręczne piłowanie i rąbanie drzewa oraz strzelanie z bica pasterskiego - to tradycyjne konkursy organizowane w ramach Święta Pasterskiego.

W niedzielę na Przywarówce, u podnóża Babiej Góry odbyło się już 44. Święto Bacowskie.

W programie prócz tradycyjnych konkursów przygotowano kiermasz rękodzieła ludowego, były wyroby bacowskie, zabawy dla dzieci. Na scenie wystąpiła Strażacka Orkiestra Dęta z Lipnicy Wielkiej, Zespół Orawskie Dzieci, Zielony Jawor, Orawianie, Monika Lewczuk z Zespołem. Był także pokaz iluzji w wykonaniu Adriana Mitoraja i zabawa z kabaretem Śleboda.

s/ zdj. Łukasz Sowiński
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
turysta10:04, 6 lipca 2018
magiczne miejsce, super impreza; pogoda mogła być lepsza;)
Władysław22:30, 4 lipca 2018
Rozpijanie narodu , i tak już pijącego.
widz18:06, 3 lipca 2018
Impreza fajna, tylko ten gość co to prowadzi to się do tego bardzo nie nadaje. Nie wszystkie rzeczy które się myśli wypowiada się przez głośniki. Sory ale czasem takie rzeczy mówił że wstyd!!!
ok15:21, 2 lipca 2018
mało już jest takich imprez jak w Lipnicy... dziermy sie
jola15:18, 2 lipca 2018
Świetna impreza ze świetnym klimatem !!! uwielbiam !!!
fred06:30, 2 lipca 2018
No beznadziejne to ŚWIĘTO PASTERSKIE teraz jest nić nowego nie wymyślą zawsze jeden prowadzący konkursy te same no i tylko zawsze PIWO po co to jest potrzebne na trzeżwo też mozna zrobić imprezę.Gmina o nić się nie stara.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij