Czwartek, 22 listopad 2018, Imieniny: Cecylii, Marka, Maura
Rabka Zdrój i okolice
pochmurno
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 99%
lekka mżawka
Wiatr: 1.4 km/h Wilgotność: 86%
pochmurno
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 99%
pochmurno
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 83%
pochmurno
Wiatr: 2.6 km/h Wilgotność: 77%
granulki lodu
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 97%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Umiarkowana
10.07.2018, 09:10 | czytano: 1382

W Zakopanem pojawiły się tabliczki informujące o istnieniu szlaku rowerowego Velo Dunajec

zdj. Piotr Korczak

Ścieżki rowerowe wyznaczane przez Urząd Marszałkowski w Krakowie są na niektórych fragmentach szlaku budowane, na pozostałych prowadzą istniejącymi, mało uczęszczanym drogami. Tak jest właśnie na zakopiańskiej Harendzie.

Trasa Velo Dunajec przebiegać ma przez najbardziej malownicze zakątki wzdłuż Dunajca z widokami na Tatry, Beskidy i Pieniny.

Docelowo prowadzić ma prze następujące miejscowości: Zakopane, Poronin, Biały Dunajec, Szaflary, Nowy Targ, Dębno, Niedzica Zamek, Sromowce Niżne, Szczawnica, Krościenko n/Dunajcem, Tylmanowa, Zabrzeż, Łącko, Stary Sącz, Nowy Sącz, Kurów, Zbyszyce, Gródek n/Dunajcem, Rożnów, Czchów, Zakliczyn, Dąbrówka Szczepanowska, Zgłobice, Ostrów, Biskupice Radłowskie, Wietrzychowice.

pk/
najnowsze informacje
komentarze
Rowerzysta15:34, 10 lipca 2018
W Poroninie też niezuważalnie powstały kilometry tras rowerowych.
Okazuje się że wystarczy postawić tabliczki . A były pieniądze z unii żeby zrobić trasy wzdłuż rzeki !!!!
erzatz13:29, 10 lipca 2018
Na razie to wszystko jest erzatz. Jeszcze potrzeba czasu , by było to takie jak ma być .
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij