Piątek, 22 marzec 2019, Imieniny: Katarzyny, Bogusława, Kazimierza
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
12°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 61
Clouds
12°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 61
Clouds
11°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 61
Clouds
11°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 71
Clouds
11°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 61
Clouds
11°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 61
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
10.08.2018, 15:42 | czytano: 1388

Kolarze wystartowali

Rozpoczął się ostatni, królewski etap tegorocznego wyścigu kolarskiego Tour de Pologne ze startem i metą w Bukowinie Tatrzańskiej. Peleton ma dziś do pokonania 136 kilometrów, a na trasie znajduje się sześć górskich premii pierwszej kategorii. Kolarze na mecie zameldują się około godz. 19.

W żółtej koszulce lidera jedzie Michał Kwiatkowski (Team Sky). W klasyfikacji generalnej polski kolarz ma 16 sekund przewagi nad Dylanem Teunsem (BMC Racing Team) i 24 sekundy przewagi nad Georgem Bennettem (Team LottoNL-Jumbo).

Trasa dzisiejszego etapu to dwie rundy wokół Bukowiny Tatrzańskiej. Po starcie z BUKOVINA RESORT peleton pojedzie przez Brzegi do Jurgowa. Chwilę później pierwsza z Górskich Premii TAURON - Rzepiska Ściana HARNAŚ. Potem kolarze będą się wspinać na Sierockie oraz Ścianę BUKOVINA w Gliczarowie. Finałowy podjazd i meta znajdują się w Bukowinie
Tatrzańskiej, gdzie kolarze powinni finiszować około 19:10.

Źródło: organizatorzy, oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
Miki17:44, 10 sierpnia 2018
Nie.oglondam.takich.bzdur.lang.cała.poraszka
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij