Piątek, 14 grudzień 2018, Imieniny: Alfreda, Izydora, Alfredy
Nowy Targ i okolice
pochmurno
-4°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 90%
pochmurno
-4°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 86%
pochmurno
-4°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 90%
pochmurno
-2°
Wiatr: 4 km/h Wilgotność: 86%
pochmurno
-3°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 92%
pochmurno
-8°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 84%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Bardzo dobra
09.10.2018, 10:35 | czytano: 1277

XIX Kwesta Nowotarska

Podhalańskie Towarzystwo Przyjaciół Nauk w Nowym Targu, przy współpracy z Urzędem Miasta Nowy Targ, organizuje XIX Kwestę Nowotarską, która odbędzie się 1 listopada na nowotarskim cmentarzu.

Ofiary zebrane podczas kwesty zostaną przeznaczone na odnowienie kolejnych zabytkowych nagrobków. Zapisy do udziału w kweście przyjmowane są w sekretariacie Urzędu Miasta Nowy Targ. Spotkanie informacyjno-organizacyjne odbędzie się 24 października o godz. 16:30 w Sali Obrad Urzędu Miasta Nowy Targ.

oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
bzik00:52, 19 października 2018
Druga tura będzie przy kwestowaniu
Kto uzbiera najwięcej dostanie tron na cztery lata :)
PiterQ08:11, 10 października 2018
W tym roku będzie tylko dwóch kwestujących, bo Kwesta jest po wyborach. Jedyne co ratuje imprezę to druga tura. Michalska będzie zbierać cały dzień przy głównym wejściu, Liszka od strony szpitala i zobaczymy kto więcej.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij