Środa, 19 czerwiec 2019, Imieniny: Gerwazego, Protazego, Borzysława
Szczawnica i okolice
Thunderstorm
22°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 77
Thunderstorm
23°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 77
Thunderstorm
23°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 77
Thunderstorm
23°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 57
Thunderstorm
23°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 77
Thunderstorm
21°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 77
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
11.10.2018, 11:17 | czytano: 570

Przegląd filmów o tematyce żydowskiej w Zakopanem (zdjęcia)

Fot. Piotr Korczak

ZAKOPANE. W Galerii Władysława Hasiora odbyło się pierwsze spotkanie z filmami o tematyce żydowskiej w ramach projektu "Przestrzeń obrazu".

Projekcje filmowe w ramach cyklu odbywają się m.in. w Krakowie, Bieczu, Zakopanem i Szczawnicy. mają na celu pokazanie małopolskiej publiczności ambitnych i niekomercyjnych filmów, podejmujących tematykę dziedzictwa żydowskiego, skomplikowanych relacji polsko-żydowskich, poszukiwania własnej tożsamości oraz życia społeczności żydowskiej na świecie.

Pierwszego dnia w Zakopanem zobaczyć można było film "Droga Aszera" w reż. Matana Yair. Jutro prezentowany będzie "Foxtrot" w reż. Samuela Maoz.

pk, zdj. Piotr Korczak
najnowsze informacje
komentarze
Janusz z Olczy20:04, 11 października 2018
Jak by mało Żydzi mącili na świecie, to jeszcze ich nam tu pchają ! Po co !!!
Tadek18:48, 11 października 2018
Ej! Bo ja czekam na zdjęcia, na te Wasze"mordo Ty moja"A było założyć podkoszulki i się pokazać. A co! W ramach cyklu poszukiwania własnej tożsamości oraz życia społeczności żydowskiej na świecie, w ramach projektu " Przestrzeń obrazu" było wyświetlić kilka filmów " grubej rury" z miasta Human na Ukrainie. Realna przestrzeń obrazu. Nawet reżyserów nie potrzebują a kierowników typu Alan ani tyle. Pozdrawiam. Miłego oglądania.
Smok12:33, 11 października 2018
Potrzebne to Polakom jak pani lekkich obyczajów majtki.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij