Piątek, 30 październik 2020, Imieniny: Zenobii, Przemysława, Edmunda
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 93
Clouds
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 93
Clouds
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 93
Clouds
Wiatr: 4.824 km/h Wilgotność: 80
Clear
Wiatr: 5.148 km/h Wilgotność: 84
Clouds
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
27.10.2018, 12:26 | czytano: 3178

Gmina Nowy Targ kusi zimą

Fot. UG Nowy Targ

Gmina Nowy Targ zaprezentowała się ze swoją ofertą zimową na największych w Polsce zimowych targach turystycznych SnowExpo w Warszawie.

Podczas targów przedstawiciele gminy promują szczególnie trasy biegowe w Obidowej, zimowe trasy piesze w Gorcach oraz atrakcje turystyczne gminy. Zapraszają też na imprezy: Turbacz XC, czyli bieg na Turbacz na biegówkach oraz Głuszec PółMaraton. Promowane są obiekty noclegowe i usługowe w zakresie turystyki.

- Oprócz tradycyjnych form promocji czyli ulotek, folderów, map i prezentacji telewizyjnych podczas tych targów pierwszy raz prezentujemy nasze atrakcje w niezwykle atrakcyjnej formie filmów VR oglądanych za pomocą okularów 3D - informuje Marcin Kolasa, wicewójt gminy.

oprac. r/ źródło: UG Nowy Targ
najnowsze informacje
komentarze
Podatnik13:31, 29 października 2018
Trzeba zapytać w Gminie ile kosztował ten wypad ! ?
super zima06:08, 28 października 2018
Zimą za to atrakcji co niemiara. Niezapomniany haust świeżego dymu z komina.
Brawo zima.13:42, 27 października 2018
Dobrze, że to promocja zimą, bo nie będzie widać na tym filmie śmieci. Ani mtorów pędzących szlakami. Zimą góry w miarę czyste i spokojne. Szkoda, że w pozostałe pory roku juz nie bardzo...
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij