Sobota, 30 maj 2020, Imieniny: Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława
Jabłonka i okolice
Clouds
12°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 62
Clouds
10°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 62
Clouds
12°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 62
Rain
11°
Wiatr: 19.296 km/h Wilgotność: 70
Clouds
13°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 62
Clouds
12°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 62
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
24.02.2019, 22:05 | czytano: 2375

Puchar Prezesa Związku Podhalan dla oddziału Łopuszna (zdjęcia)

zdj. Michał Adamowski

NOWY TARG. W tradycyjnych zawodach narciarskich o Puchar Przechodni Związku Podhalan wystartowało blisko stu zawodników. Puchar trafił do oddziału ZP w Łopusznej.

Cechą rozpoznawalną zawodów jest start w elementach stroju góralskiego. W tym roku na Zadziale swoich sił próbował Kanadyjczyk.

Zwycięska Łopuszna wystawiła największą liczbę zawodników. Drugie miejsce zajął oddział Spytkowice, trzecie - Nowy Targ. Najlepszy czas uzyskali Agata Smarduch i Przemysław Hornik - oboje z oddziału ZP w Łopusznej.

Zawodników podzielono na sześć grup wiekowych i kategorię kobiet i mężczyzn. W poszczególnych grupach zwyciężyli: Ludwika Marczułajtis z Poronina, Zofia Rumińska z Poronina, Ewa Udziela - niezrzeszona, Stanisława Trebunia Staszel - oddział Nowy Targ, Katarzyna Pierwoła - Nowy Targ i Agata Smarduch - oddział w Łopusznej. Wśród mężczyzn: Zbigniew Wójciak oddział Rabka-Zdrój, Andrzej Kaczmarczyk z Poronina, Paweł Staszel oddział Nowy Targ, Tadeusz Głodkiewocz oddział Nowy Targ, Przemysław Hornik oddział Łopuszna oraz Szymon Trybuła z oddziału Spytkowice.

W zawodach wzięły udział oddziały i koła Związku Podhalan z Łopusznej, Spytkowic, Ochotnicy Górnej, Nowego Targu, Rabki, Żywca, Poronina, Łącka, Harklowej.

s/ zdj. Michał Adamowski
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij