Środa, 13 listopad 2019, Imieniny: Stanisława, Mikołaja, Krystyna
Jabłonka i okolice
Clouds
12°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 93
Clouds
12°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 93
Clouds
13°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 93
Mist
13°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 93
Clouds
13°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 93
Clouds
11°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
13.04.2019, 14:38 | czytano: 2188

Z wizytą u stulatki

Fot. Urząd Gminy w Krościenku

9 kwietnia setne urodziny obchodziła Anna Zaziąbł, mieszkanka Krościenka nad Dunajcem.

Z okazji urodzin jubilatka przyjęła wielu gości z życzeniami wszelkiej pomyślności i kolejnych jubileuszy w zdrowiu i pogodzie ducha. Z życzeniami przybył również wójt Jan Dyda wraz z zastępcą Tadeuszem Topolskim i zastępcą kierownika USC Agatą Sobkowiak. Przybyli, wręczając jubilatce kwiaty oraz upominek, życzyli wielu kolejnych lat w zdrowiu oraz samych radosnych dni w gronie życzliwych, troskliwych najbliższych jej sercu osób.Jubilatka otrzymała również list gratulacyjny od Premiera Mateusza Morawieckiego oraz Wojewody Małopolskiego Piotra Ćwika. List gratulacyjny oraz życzenia od Prezes ZUS przekazała przedstawicielka inspektoratu ZUS w Nowym Targu Urszula Słowik.

W tej wzruszającej uroczystości jubilatce towarzyszyła rodzina oraz Jan Kubik i Marian Jarosz, którzy swoim śpiewem i dowcipem sprawili jej oraz zebranym gościom wiele radości. Dopełnieniem uroczystości jubileuszowej był tort urodzinowy oraz lampka szampana.

Źródło: UG Krościenko, oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
limba próchniejąca obok krzaku róży14:27, 14 kwietnia 2019
Życzenia od ZUS :-D Wole nie wiedziec czego na prawde ZUS życzy takim długowiecznym babciom xD
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij