Środa, 22 maj 2019, Imieniny: Heleny, Wiesławy, Romy
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
13°
Wiatr: 24.12 km/h Wilgotność: 87
Rain
13°
Wiatr: 24.12 km/h Wilgotność: 87
Rain
13°
Wiatr: 24.12 km/h Wilgotność: 87
Rain
13°
Wiatr: 27.72 km/h Wilgotność: 93
Clouds
13°
Wiatr: 24.12 km/h Wilgotność: 87
Clouds
12°
Wiatr: 24.12 km/h Wilgotność: 87
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
17.05.2019, 12:05 | czytano: 1441

Studenci będą układać kolaż na płycie Rynku

NOWY TARG. Podczas trwających Juwenaliów PPWSZ, dziś po południu na Rynku podjęta zostanie próba ustanowienia rekordu Polski w stworzeniu największego kolażu, tj. kompozycji z różnych materiałów i tworzyw.

Projekt kolażu zakłada wykorzystanie materiałów recyklingowych w tym rysunków studentów, szkiców i rozrysów koncepcji projektowych, gazet, tkanin, fotografii, które połączone będą z tradycyjnymi technikami plastycznymi tj.farbą akrylową i temperą.

Łączna powierzchnia kolażu będzie wynosić 25 m kw. Inspiracją do projektu jest hasło: "PPWSZ - z najlepszym widokiem na przyszłość" i będzie wykonywany według projektu przedstawiającego widok z okien Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu na Tatry.

Próbę ustanowienia rekordu Polski będą podejmować studenci kierunku Architektura z pomocą zainteresowanych studentów innych kierunków. Zapraszamy chętnych uczniów szkół średnich i podstawowych.


Na grafikach - zapowiedź projektu i miejsce gdzie ustanawiany będzie rekord Polski.

opr.s/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij