Poniedziałek, 19 sierpień 2019, Imieniny: Bolesława, Juliana, Jana
Jabłonka i okolice
Clear
16°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 87
Clear
16°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 87
Clear
15°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 87
Clear
17°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Clear
15°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 87
Clear
13°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 87
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
22.05.2019, 20:49 | czytano: 1639

Sukces podhalańsko – orawskich mażoretek

W Kędzierzynie-Koźlu rozegrane zostały Mistrzostwa Polski Zespołów Mażoretkowych. W trzydniowych zmaganiach wzięły udział drużyny z całego kraju, walcząc o zwycięstwo w prestiżowych zawodach. Rozgrywki podzielono na konkurencje indywidualne i grupowe oraz wiekowe.

Zmagania rozpoczęły występy solistek i solistów. W kategorii „Twirling” wystąpił jedyny chłopak należący do zespołu z południa Polski - Michał Dziedzic zdobywając pierwszy brązowy medal.


W ostatnim dniu mistrzostw w rytmie Zakopoweru dziewczyny z Podwilka i Naprawy zdobyły kolejny brązowy medal.


- Rywalizacja oraz poziom był bardzo wysoki, dlatego ogromnie cieszę się z tej wygranej. Byłyśmy na mistrzostwach pierwszy raz i od razu zdobyliśmy dwa medale! To jest sukces, nie tylko zespołu, ale także wszystkich, tych którzy nas wsparli finansowo oraz trzymając kciuki – mówi Anna Zborek, instruktorka Podhalańskich MażoretekDodatkowo zespół otrzymał nominacje do udziału w Mistrzostwach Europy, które odbędą się na początku lipca w Chorwacji.

opr.s/ zdj. zespołu
najnowsze informacje
komentarze
Czytelnik19:16, 23 maja 2019
Dlaczego autor tej informacji objaśnił co to jest .Jest to jakaś nieznana dyscyplina i powinno być objaßnione
nowotarżanka08:21, 23 maja 2019
brawo Orawa, gratulacje dla instruktora
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij