Poniedziałek, 26 październik 2020, Imieniny: Ewarysta, Łucjana, Dymitriusza
Jabłonka i okolice
Clouds
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 93
Clear
Wiatr: 27.36 km/h Wilgotność: 3
Clouds
11°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 93
Clear
Wiatr: 5.94 km/h Wilgotność: 99
Clouds
12°
Wiatr: 8.064 km/h Wilgotność: 89
Clouds
10°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
07.07.2019, 18:50 | czytano: 1637

Konferencja i debata o Euro

Kwestia wprowadzenia unijnej waluty ma fundamentalne znaczenie dla przedsiębiorców w naszym kraju. Konieczna jest wymiana argumentów na temat przyszłości naszej waluty. Zapraszamy na konferencję i debatę, która odbędzie się w poniedziałek, 8 lipca, o godz. 16.00 w sali konferencyjna Hotelu Casa w Nowym Targu.

– Temat jest istotny szczególnie dla branży turystycznej, eksporterów mebli, jabłek, czy materiałów budowlanych, a także dla handlu w terenach przygranicznych. Branża transportowa, tak mocno rozwinięta w naszym regionie, także obawia się utraty konkurencyjności. Od wartości naszej waluty zależą zyski zarówno małych, rodzinnych firm, jak i dużych biznesowych graczy. Dlaczego Dania i Szwecja nie chcą wprowadzić Euro – mówi Andrzej Gut-Mostowy, organizator wydarzenia.

Podczas konferencji głos zabiorą zaproszeni goście: Jarosław Gowin – wiceprezes Rady Ministrów, Marek Dietl – Prezes Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, Marcin Kędzierski – przedstawiciel Klubu Jagiellońskiego oraz Krzysztof Głuc – dyrektor Małopolskiej Szkoły Administracji Publicznej w Krakowie.

Po wystąpieniach prelegentów zorganizowana zostanie debata, w której wezmą udział małopolscy przedsiębiorcy.

Spotkanie organizuje Andrzej Gut Mostowy, wiceprzewodniczący Rady ds Rozwoju Turystyki w Małopolsce i Tomasz Urynowicz, wicemarszałek Województwa Małopolskiego

Transmisje na żywo zobaczyć będzie można na stronach: www.fb.com/andrzej.gutmostowy oraz na www.mostowy.pl

opr.wo,s/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij