Wtorek, 23 lipiec 2019, Imieniny: Bogny, Sławosza, Żelisława
Zakopane i okolice
Rain
18°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 82
Rain
18°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 82
Rain
18°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 82
Rain
18°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 82
Rain
18°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 82
Rain
17°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 82
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
14.07.2019, 14:06 | czytano: 3271

Od mopsa po wilczarza (zdjęcia)

zdj. Szymon Pyzowski

NOWY TARG. XXV i XVI Krajowa Wystawa Psów Rasowych zgromadziła na stadionie obok Miejskiej Hali Lodowej licznych i ciekawych przedstawicieli psich ras.

Do Nowego Targu przyjechali właściciele i hodowcy czworonogów z kraju i zagranicy. Jak mówią organizatorzy - od lat prezentowane są tu psy również ras bardzo rzadkich.

Psy poddawane są surowej ocenie jurorów, którzy sprawdzają szczegółowo, czy dany czworonóg odpowiada ścisłym kryteriom rasy. Ale dla uczestników wystawy przygotowano także "lżejsze" konkurencje, w których właściciel i jego pies mogą zaprezentować swoje relacje oparte na przywiązaniu, chęci do zabawy, czy posłuszeństwie. To jeśli chodzi o psa. W przypadku ludzi - oceniane jest podejście do zwierzaka, czy system kar i nagród.

W programie niedzielnego spotkania są pokazy - także szkolenia psów przygotowane przez Oddziałową Sekcję Szkolenia Psów, a także konkursy, w których mogą uczestniczyć wszyscy obecni na imprezie, nie tylko wystawcy psów.

s/ zdj. Szymon Pyzowski
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
total16:18, 15 lipca 2019
bardzo ciekawa wystawa. a co z pieskami porzuconymi z aut na to nie ma mądrych
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij