Sobota, 29 luty 2020, Imieniny:
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
-2°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 85
Clouds
-2°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 85
Clouds
-2°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 85
Mist
-1°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 100
Clouds
-2°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 85
Clouds
-4°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 85
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
15.07.2019, 08:40 | czytano: 2177

Zajęcia fitness w Białce Tatrzańskiej (zdjęcia)

zdj. GCRiS w Białce Tatrzańskiej

Imponująco prezentuje się liczba osób uczestniczących w zajęciach fitness zorganizowanych przez nieformalną grupę Aktywni Rodzice oraz Stowarzyszenie "Czas na Białkę", a świetnie poprowadzonych przez Małgorzatę Budz.

Te dwa podmioty miały pomysł, napisały wniosek i wcieliły go w życie. Odzew jest olbrzymi.

Kilkadziesiąt kobiet z terenu Gminy Bukowina Tatrzańska jest świadomych dbałości o zdrowie i mimo wielu obowiązków regularnie uczestniczy w zajęciach sportowych. Jest to świetna promocja aktywnego trybu życia i profilaktyki. Zajęcia odbywają się w pięknym, nowoczesnym kompleksie Gminnego Centrum Rekreacji i Sportu w Białce Tatrzańskiej, wybudowanego w zeszłym roku przez władze Gminy Bukowina Tatrzańska.

Projekt dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich oraz Województwa Małopolskiego.

opr.s/ zdj. GCRiS w Białce Tatrzańskiej
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij