Niedziela, 05 lipiec 2020, Imieniny: Karoliny, Antoniego, Filomeny
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
27°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 41
Clouds
27°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 41
Clouds
27°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 41
Clear
28°
Wiatr: 7.668 km/h Wilgotność: 53
Clouds
27°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 41
Clouds
25°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 41
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
12.08.2019, 12:03 | czytano: 1424

Metropolita Krakowski dziękuje za poparcie

Fot. Joanna Adamik / Archidiecezja Krakowska

- Zgodnie ze słowami Pana Jezusa z dzisiejszej Ewangelii: „Niech będą przepasane biodra wasze i zapalone pochodnie!” (Łk 12, 35), nie pozwólcie na to, aby zło zagrażających nam ideologii gender i LGBT rozlało się po Polsce, zatruwając serca i umysły Polaków i wyrządzając im ogromne duchowe szkody, zwłaszcza dzieciom i młodzieży - powiedział abp Marek Jędraszewski.

Metropolita dziękował za modlitwę i wiec poparcia, który w weekend odbył się w Krakowie. Księża, wierni, przedstawiciele różnych środowisk ,w tym górale, poparli abpa Marka Jędraszewskiego, który nazwał ideologię LGBT "tęczową zarazą".

Dziękują za modlitwę w Krakowie abp Marek Jędraszewski dodał: - Wszędzie, gdzie się znajdujemy, musimy dawać świadectwo naszego jednoznacznego sprzeciwu wobec wszelkich usiłowań, których celem jest deprawacja polskiego narodu. Brońmy siebie! Brońmy naszej autentycznej wolności! Brońmy naszej Ojczyzny! Brońmy Kościoła w naszej Ojczyźnie! I jak niegdyś śpiewali konfederaci barscy, tak również my dzisiaj uroczyście oświadczamy wobec wszystkich: „Nigdy z królami [ani z innymi próbującymi nas zniewolić władcami tego świata] nie będziem w aljansach,/ Nigdy przed mocą nie ugniemy szyi;/ Bo u Chrystusa my na ordynansach/ – Słudzy Maryi!”.

oprac. r/ Kuria Metropolitarna w Krakowie
najnowsze informacje
komentarze
Kapłan21:26, 12 sierpnia 2019
Niech nie dziękuje, niech spojrzy w szergi swojego środowiska i zacznie działać. Myślimy górale, myślimy, nie śpimy!
anty20:54, 12 sierpnia 2019
a co z pedofilią w kościele ? jakie ma zdanie abp ? dzieci zmyślają ?
góralka16:55, 12 sierpnia 2019
My też bardzo Księdzu Arcybiskupowi dziękujemy i obiecujemy wsparcie w codziennej modlitwie. Na nas zawsze może Ksiądz Arcybiskup liczyć!!!
ja14:18, 12 sierpnia 2019
ciekawe dlaczego w sprawie pedofili w kościele nie maja takiej stanowczej postawy !!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij