Czwartek, 23 styczeń 2020, Imieniny: Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
-0°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 73
Clouds
-0°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 73
Clouds
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 96
Clouds
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 96
Snow
Wiatr: 9.648 km/h Wilgotność: 85
Clouds
-1°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 73
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
19.08.2019, 19:40 | czytano: 1235

Megitza na zakończenie szczawnickiego Festiwalu Ethno Novo (zdjęcia)

Na scenie szczawnickiego Dworku Gościnnego wystąpiła Megitza. Było to ostatnie muzyczne spotkanie w ramach Ethno Novo Festiwalu organizowanego przez Grupę Thermaleo & Uzdrowisko Szczawnica, Fundację Andrzeja Mańkowskiego oraz Dworek Gościnny.

Publiczność już od pierwszych dźwięków bawiła się setnie. Od muzyków biła niezwykła energia, która od razu udzieliła się fanom. Wyjątkową atmosferę tworzyły nastrojowe światła dopasowane idealnie pod każdy utwór. Piosenki śpiewane przez Megitzę są mieszanką tradycyjnych melodii ludowych z muzyką poważną, jazzem oraz muzyką z różnych zakątków świata i doskonale wpadają w ucho. W repertuarze koncertu znalazły się takie utwory, jak „Kompas miłości”, „Chodź ze mną w tango” oraz „Kolejka”.

„Megitza” (Małgorzata Babiarz ) wystąpiła na scenie razem ze swoim zespołem, który tworzą Marcin Cyzowski (gitara i śpiew), Konrad Ligas (akordeon) oraz Łukasz Kurzydło (perkusjonalia).

wb/
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
kicz21:27, 19 sierpnia 2019
A w Nowym Targu wesele wesele disco polo i Maryla
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij