Piątek, 18 październik 2019, Imieniny: Juliana, Łukasza, Bratumiła
Szczawnica i okolice
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 81
Fog
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 81
Fog
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 81
Fog
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 93
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 81
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
12.10.2019, 14:41 | czytano: 858

"Kurierzy tatrzańscy - farbą i kredką" (zdjęcia)

W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Zakopanem odbył się wernisaż prac konkursowych "Kurierzy Tatrzańscy – farbą i kredką".

Na konkurs wpłynęło 154 prac z przedszkoli oraz szkół. Jury w składzie: Bożena Solańska, Anna Wiśniewska oraz Katarzyna Borycka przyznało 56 nagród oraz wyróżnienia. Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom oraz ich nauczycielom za nadesłane prace, zaangażowanie i pomysły. Jury konkursu plastycznego jednogłośnie podkreśla, że prace, które wpłynęły na konkurs reprezentowały bardzo wysoki poziom artystyczny. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wystawy do końca października.

Konkurs został zorganizowany przez: Burmistrza Miasta Zakopane Leszka Dorulę, Starostę Tatrzańskiego Piotra Bąka, Towarzystwo Inicjatyw Społecznych Kurierzy Tatrzańscy, Miejską Bibliotekę Publiczną im. Stefana Żeromskiego w Zakopanem.

Źródło: MBP, r/
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij