Czwartek, 16 lipiec 2020, Imieniny: Mariki, Benity, Dzierżysława
Szczawnica i okolice
Clouds
11°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 81
Clouds
11°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 81
Clouds
10°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 81
Clouds
14°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 93
Clouds
11°
Wiatr: 5.076 km/h Wilgotność: 88
Clouds
10°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 81
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
20.10.2019, 10:05 | czytano: 2047

Kolejna korekta rozkładu jazdy pociągów

zdj. Piotr Korczak

Dziś wprowadzona została korekta rozkładu jazdy pociągów. Będą dodatkowe pociągi na Wszystkich Świętych i Święto Niepodległości. PKP zapewnia, że to ostatnia zmiana w tym roku.

Październikowa korekta rozkładu jazdy będzie obowiązywała od 20 października do 14 grudnia. PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. kontynuują realizację projektów z Krajowego Programu Kolejowego o wartości blisko 76 mld zł.

Szczegółowe informacje na temat aktualnego rozkładu jazdy pociągów są dostępne na stacjach i przystankach, w Internecie na portalpasazera.pl, rozkład-pkp.pl oraz w aplikacjach mobilnych Portal Pasażera (dawniej Rozkład Kolejowy) i Rozkład-PKP (dawniej Bilkom). Również przewoźnicy publikują rozkład jazy na stronach internetowych. Odjazdy i przyjazdy pociągów są wyświetlane także na tablicach oraz infokioskach na stacjach.

Mobilni informatorzy 20 i 21 października będą służyć pomocą podróżnym na kilku dworcach - m. in. Zakopanem, Krakowie Głównym i Katowicach.

s/
najnowsze informacje
komentarze
Obiektywny15:30, 20 października 2019
Dlaczego jak otwieram rozkład-pkp.pl otwiera się flixbus???
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij