Wtorek, 11 sierpień 2020, Imieniny: Ligii, Zuzanny, Lukrecji
Jabłonka i okolice
Clouds
15°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 87
Clouds
17°
Wiatr: 14.472 km/h Wilgotność: 86
Clouds
14°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 87
Clouds
17°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 93
Clouds
13°
Wiatr: 2.34 km/h Wilgotność: 89
Clouds
14°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 87
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
13.12.2019, 17:01 | czytano: 2235

Straż graniczna w szkole

Funkcjonariusze straży granicznej w Zakopanem zostali zaproszeni przez dyrekcję dwóch szkół z Podhala, w celu przeprowadzenia profilaktycznych i prewencyjnych zajęć.

Czwartkowa prelekcja w Liceum Ogólnokształcącym im. Seweryna Goszczyńskiego w Nowym Targu dotyczyła zagadnień związanych z handlem ludźmi. Uczestniczyli w niej uczniowie ostatnich klas LO.

Natomiast 10 grudnia strażnicy graniczni z Zakopanego odwiedzili Szkołę Podstawową w m. Odrowąż. Ich spotkanie z uczniami starszych klas dotyczyło zagrożeń związanych z używaniem narkotyków oraz dopalaczy.

Podczas obu wykładów zapoznano młodzież szkolną z zagadnieniami dotyczącymi codziennej służby w Straży Granicznej oraz procedurami naboru do służby przygotowawczej w formacji.

Źródło: Karpacki Oddział Straży Granicznej, oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
Justi19:12, 13 grudnia 2019
No akurst byłam na tym sptkaniu w LO i było super,przynajmniej dowiedziałam się na co zwrócić uwagę wyjeżdżając za granicę, aby nie stać się ofiarą handlu ludźmi.
Obiektywny17:51, 13 grudnia 2019
Do alan
No ty akurat nie płacisz podatków to nic Ci do tego
alan17:09, 13 grudnia 2019
Zamiast pilnowac granic wschodnich to oni wczasy po szkolach urzadzaja po co za co ? za naszea ciezka prace ,byle do 40stki i emeryci , skandal w bialy dzien co ten pis wyprawia
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij