Sobota, 18 styczeń 2020, Imieniny: Małgorzaty, Piotra, Liberty
Zakopane i okolice
Clouds
-1°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 85
Clouds
-0°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 85
Clouds
-0°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 85
Mist
-0°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 82
Clouds
-1°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 85
Clouds
-3°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 85
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo zła
Zakopane
Dostateczna
14.01.2020, 15:29 | czytano: 1533

Bilety Flixbusa dostępne w Dekadzie

Arch. Podhale24.pl

Największa sieć przewozów międzynarodowych na rynku europejskim – Flixbus, uruchomiła sprzedaż biletów krajowych i międzynarodowych w Dekadzie Nowy Targ. 

- Możliwość zakupu biletów krajowych i międzynarodowych stacjonarnie, w kasie dworca Dekady Nowy Targ to duża wygoda dla mieszkańców naszego powiatu. Zwłaszcza, że oferta połączeń tego przewoźnika jest bardzo duża - mówi Rafał Soból, kierownik dworca w Dekadzie Nowy Targ. 

Z Nowego Targu Flixbusem pojedziemy do większości miast w kraju. Dodatkowo firma oferuje połączenia także z Niemcami, Austrią, Holandią, Francją, Belgią, Chorwacją, Włochami, Danią, Szwecją, Węgrami, Czechami i wieloma miastami w całej Europie.

Materiały prasowe, oprac. r/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij