Sobota, 18 styczeń 2020, Imieniny: Małgorzaty, Piotra, Liberty
Jabłonka i okolice
Clouds
-1°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 85
Clouds
-1°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 85
Clouds
-1°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 85
Drizzle
-0°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 85
Clouds
-1°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 85
Clouds
-3°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 85
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo zła
Zakopane
Dostateczna
15.01.2020, 17:44 | czytano: 1849

Klub Seniora z kolędą w "Smreku" (zdjęcia)

Fot. Józef Prokop

Uczestnicy zajęć w nowotarskim Klubie Senior + przyjechali z koncertem kolęd do podopiecznych Domu Pomocy Społecznej „Smrek” w Zaskalu.

Klubowicze zaprezentowali kolędy i pastorałki, przeplatane przepięknymi strofami wierszy Marii Frydy. Program koncertu był prowadzony przez Grażynę Burdyn, która wykonywała również partie solowe. Całość zakończyło wspólne kolędowanie.

Mat. prasowe, Fot. Józef Prokop – DPS „Smrek” w Zaskalu, r/
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
helen19:25, 15 stycznia 2020
tak zawsze powinno byc dziekujemy organizatorom przedewszystkim dyrektorowi
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij