Poniedziałek, 28 wrzesień 2020, Imieniny: Luby, Wacława, Salomona
Nowy Targ i okolice
Rain
12°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 81
Rain
10°
Wiatr: 20.916 km/h Wilgotność: 85
Rain
11°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 81
Clouds
15°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 87
Rain
12°
Wiatr: 7.524 km/h Wilgotność: 99
Rain
11°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 81
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
24.01.2020, 13:34 | czytano: 2916

Aktywny Nowy Targ - ferie zimowe 2020

Burmistrz Miasta Nowy Targ zaprasza dzieci i młodzież do aktywnego korzystania z atrakcji rekreacyjnych i sportowych przygotowanym w Mieście Nowy Targ.

W programie ślizgawki, organizowane w Miejskiej Hali Lodowej oraz czynne od godz. 8.00 do 22.00 mobilne lodowisko na Rynku.

- Wspólnie z Klubem MMKS Podhale Nowy Targ i Klubem Łyżwiarstwa Figurowego "Zwyrtany" zapraszamy na bezpłatne zajęcia z nauki jazdy na łyżwach, które odbędą się zarówno w Miejskiej Hali Lodowej, jak i na mobilnym lodowisku na Rynku. Codziennie popołudniu i wieczorem na mobilnym lodowisku wszystkim korzystającym przygrywać będzie muzyka grana przez DJ. W każdą niedzielę ferii na nowotarskim lotnisku od 11 do 15 dzieci i młodzież będą mogły bezpłatnie skorzystać z przejażdżek psim zaprzęgiem. W pierwszą niedzielę, 26 stycznia, miejscem tej atrakcji będzie teren przed budynkiem Aeroklubu - obok rzeźby "Owcy-pilota" - wymienia Arkadiusz Szymczyk z Referatu ds. Sportu i Turystyki.

Szczegółowe informacje na plakacie obok oraz - na bieżąco na oficjalnym profilu Miasta Nowy Targ - www.facebook.com/umnowytarg.

s/
najnowsze informacje
komentarze
Mitronas12:45, 25 stycznia 2020
Olo o jakim zamykaniu w alarmie mówisz.naucz się czytac że zrozumieniem a potem siadaj i pisz. O zamykaniu było w ekstremalnych sytuacjach a alarm jest u nas bardzo często. Ludzie i tak korzystają bo mają wolną wolę i sami myślą o sobie a nie tym co im radny z opozycji Olo czy inni mędrcy np. z alarmu smogowego robić nakazują. Wszyscy mądrzy od smogu niech się skupia na uświadamianiu ludzi by nie palili byle jak i byle czym a nie zajmował ok się tylko nagonka na władze.
Olo17:19, 24 stycznia 2020
Arek miał smogowisko zamykać na czas alarmu i nie zamyka. Trują na forach i trują w realu
Ajak14:25, 24 stycznia 2020
Dziwne że Ci co piszą o smogowaniu nie widzą tych tlumów ludzi zadowolonych że jest lodowisko. Polecam zdjąć klapki z oczów i zająć się chodzeniem po sąsiadach by nie palili byle czym a nie siedzieć i trolować w sieci.
...13:42, 24 stycznia 2020
Smogowanie na smogowisku pod ratuszem. Największa atrakcja Smogowej Stolicy Polski
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij