Czwartek, 24 wrzesień 2020, Imieniny: Gerarda, Teodora, Hermana
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
20°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 77
Clouds
20°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 77
Clouds
19°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 77
Clouds
24°
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 64
Rain
19°
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 67
Clouds
18°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 77
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
27.01.2020, 14:17 | czytano: 1478

Młodzieżowa rada gminy rozpoczęła działalność

Fot. UG Czarny Dunajec

W Czarnym Dunajcu odbyło się pierwsze posiedzenie nowo wybranej Młodzieżowej Rady Gminy.

Pierwszymi radnymi Młodzieżowej Rady Gminy Czarny Dunajec zostali: Karolina Sobula, Jakub Fryźlewicz, Martyna Łosiniecka, Sebastian Bzdyk, Jan Domagała, Małgorzata Styrczula, Zuzanna Mateja, Julia Dzielska, Katarzyna Buroń, Ewelina Federak, Kacper Hauke, Klaudia Król, Jakub Żegleń, Karolina Krzysiak, Marta Domalik, Jakub Łowisz, Krzysztof Galica, Klaudia Stopka, Agnieszka Maczałaba, Justyna Lenart, Damian Miśkowiec.Wszyscy oni złożyli ślubowanie, w którym zobowiązali się pracować dla dobra i pomyślności młodzieży i gminy Czarny Dunajec, działać zawsze zgodnie z prawem oraz nie szczędzić sił dla wykonywania powierzonych mi zadań.

Na przewodniczącego rady została wybrana Justyna Lenart – uczennica Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Krakowie z/s w Czarnym Dunajcu. Była jednym z trzech kandydatów.

Źródło: UG Czarny Dunajec, oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
Ups14:37, 27 stycznia 2020
W Nowym Targu Watycha ma z tym wielki problem. Na wieś po naukę!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij