Niedziela, 20 wrzesień 2020, Imieniny: Eustachego, Filipiny, Faustyny
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
12°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 81
Clouds
14°
Wiatr: 8.064 km/h Wilgotność: 74
Clouds
11°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 81
Clouds
15°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 67
Clouds
12°
Wiatr: 5.904 km/h Wilgotność: 79
Clouds
11°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 81
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
13.02.2020, 12:06 | czytano: 2012

Laweta dla GOPR

Fot. GP GOPR / Facebook

Gmina Kamienica zakupiła specjalistyczną lawetę dla Grupy Podhalańskiej GOPR.

- Jako pogotowie górskie udzielamy pomocy nie tylko turystom odwiedzającym nasz rejon, ale często również mieszkańcom górskich miejscowości leżących na obszarze naszego działania - podkreślają ratownicy. - Często są to trudne akcje poszukiwawcze, np. osób z demencją, dzieci, grzybiarzy, itp. W zimie natomiast często pomagamy innym służbom w dotarciu do wysoko położnych górskich przysiółków. Szczególnie cieszy nas więc, gdy nasze działania docenione są przez władze lokalne. Bardzo dobrym przykładem takiego docenienia i wsparcia są władze gminy Kamienica. W tym miejscu chcielibyśmy bardzo serdeczne podziękować za materialne wsparcie w postaci zakupu lawety do przewozu sprzętu ratowniczego oraz doposażenie pojazdu ATV w specjalistyczną wyciągarkę. Dzięki temu wsparciu znacznie zwiększona została mobilność i efektywność ratowników GOPR działających na terenie gminy Kamienica, co z kolei podniesie poziom bezpieczeństwa mieszkańców i turystów przebywających w tym regionie.

Źródło: GP GOPR, oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
Franek Kimono18:12, 14 lutego 2020
Parodia to Ty masz na drugie. Pochwal się co Ty kupiłeś, jak pomogłeś..
Zenek18:26, 13 lutego 2020
No i czym się chwalą parodia .
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij