Środa, 20 styczeń 2021, Imieniny: Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi
Jabłonka i okolice
Snow
-2°
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 80
Snow
-3°
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 80
Snow
-1°
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 80
Snow
-1°
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 93
Snow
-4°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 88
Snow
-1°
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 80
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Umiarkowana
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
18.02.2020, 18:45 | czytano: 2331

Zrzutka na karetkę dla Grupy Podhalańskiej GOPR

Arch. Podhale24.pl

W serwisie zrzutka.pl uruchomiono zbiórkę pieniędzy na karetkę górską dla Grupy Podhalańskiej Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, która zastąpi starą i wysłużoną. Wystarczyło kilka dni, aby udało się zebrać prawie całą potrzebną kwotę. Nadal jednak trochę brakuje.

Zrzutka spotkała się z bardzo dużym odzewem. Do dziś udało się zebrać 71 z 85 tys. zł potrzebnych, aby kupić i wyposażyć górską karetkę ratunkową. Koszt zakupu i dostosowania samochodu to 260 tys. zł, ale Grupa Podhalańska większość środków zebrała już we własnym zakresie (wsparcie sponsorów, wsparcie NFOŚ, pomoc 1%). Brakuje wspomnianych 85 tys. zł.

Do wpłat namawia Marek Ciaś, naczelnik GP GOPR:oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
Gorol z gorc12:50, 19 lutego 2020
Odezwali sie zwolennicy krola slonca Peru ktory mial wszystkich zwyklych polakow gleboko w d..... i na nic nie bylo , przepraszam, na gale i dla kolesiow nigdy nie brakowalo. A im wiecej bierzecie tym wam gorzej. Daja palec a wy byscie od razu chcieli cala reke. Statystyki miedzynarodowe mowia wszystko
góral NT08:59, 19 lutego 2020
Popieram pomysł zakupu nowego sprzętu. Natomiast pieniądze powinna rzeczywiście dać Pani która po przekazaniu Panu Kurskiemu 2 mld PLN drapała się środkowym palcem po czole.
Pani która drapie się palce pokazuje gdzie ma nas to całe PiS.
Nie ma na karetki nie ma na onkologię ale jest na Grobelsowską ( przepraszam Kurską) propagandę w TVPiS
maciek o.20:53, 18 lutego 2020
....to może inaczej....żyjemy w kraju w którym absurdalne pieniądze można wydać na upolitycznioną telewizję a motłoch niech se sam zbiera np. na karetki ....przejdzie ??
maciek o.19:31, 18 lutego 2020
kto by tu się mógł dorzucić ?? .......pani z palcem powinna się dorzucić. !!............taaaa.....po głębokim namyśle potwierdzam..........ten wzór wzorców kulturalnego zachowania na pewno się dorzuci ....przecież Ona wraz z grupą swych ziomków z wiadomej sekty ma moc dysponowania nie takimi kwotami. ...........
Wyrocznia18:55, 18 lutego 2020
Ja już zrobiłem zrzutkę płacąc podatki, ale niestety lewicowy(sami o sobie mówią, że prawicowy) rząd albo moje pieniądze oddaje na żydowskie muzea, emerytury dla żydowskich komunistów mordujących nas Polaków, albo wydaje na złom w postaci samolotów od terrorystów z USA.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij