Środa, 01 kwiecień 2020, Imieniny: Grażyny, Hugona, Teodory
Szczawnica i okolice
Clear
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 27
Clear
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 27
Clear
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 27
Clear
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 35
Clear
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 27
Clear
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 27
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Koronawirus - aktualna sytuacja na Podhalu
24.03.2020, 09:59 | czytano: 1905

Informacja dla pacjentów z Ratułowa

Dyrektor Samodzielnego Gminnego Zakładu Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Czarnym Dunajcu Joanna Mateja informuje, że w Przychodni w Ratułowie został uruchomiony dodatkowy numer telefonu. Do kontaktu z przychodnią w Ratułowie służą numery: 18 26581 32 oraz 797271566.

Uruchomienie drugiego numeru telefonu umożliwi pacjentom szybsze połączenie z Przychodnią w Ratułowie w celu rejestracji lub uzyskania niezbędnych informacji.

- Jednocześnie przypominam o konieczności ograniczenia wizyt w Przychodni w Czarnym Dunajcu, Ratułowie, Chochołowie i w Odrowążu do wizyt niezbędnych, zachowania daleko idących środków ostrożności oraz obowiązku bezwzględnego dostosowania się do poleceń personelu medycznego, co pozwoli nam bezpiecznie funkcjonować w obecnych trudnych warunkach - podkreśla dyrektor w wydanym komunikacie. - W przypadku kontaktu w sprawie wystawienia recept, personel medyczny prosi o wcześniejsze przygotowanie nazw i dawkowania leków, które mają być przepisane. Pozwoli to na ograniczenie czasu połączenia telefonicznego na które w tym momencie czeka kolejny pacjent.

Źródło: SGZPOZ, r/
najnowsze informacje
komentarze
Dorota13:02, 24 marca 2020
A czemu lekarze nie wystawiają e - recept !!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij