Niedziela, 12 lipiec 2020, Imieniny: Jana, Pameli, Weroniki
Jabłonka i okolice
Rain
11°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 81
Rain
10°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 81
Rain
11°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 81
Clear
13°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 81
Clear
10°
Wiatr: 6.516 km/h Wilgotność: 87
Rain
11°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 81
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
13.05.2020, 13:27 | czytano: 6292

Fotograficzne wspomnienie śp. Marka Fryźlewicza

zdj. Michał Adamowski

NOWY TARG. Zmarły były burmistrz Marek Stanisław Fryźlewicz przez dwie dekady pracował jako samorządowiec. Przez 18 lat był włodarzem Miasta, a w tej kadencji - radnym. Prócz tego był osobą medialną, więc mało które spotkanie z jego udziałem umknęło uwadze reporterów.

Nasz kolega redakcyjny, Michał Adamowski zebrał kilkadziesiąt zdjęć ukazujących śp. Marka Fryźlewicza w pracy, ale i podczas mniej oficjalnych okazji, takich jak występy w ramach amatorskich spektakli teatralnych, czy spotkania ze słuchaczami prelekcji poświęconych historii Nowego Targu.

Zdjęcia ułożone chronologicznie od 2008 do 2020 roku - ukazują byłego burmistrza przy okazji miejskich imprez, spotkań z mieszkańcami, czy otwarcia obiektów, które powstały za czasów jego burmistrzowania. Są zdjęcia ze spotkań z dziećmi, sportowcami, uchwycony moment w trakcie noworocznego balu, czy okazji otwarcie miejskiej pływalni - gdy jako pierwszy skorzystał ze zjeżdżalni, lądując w garniturze w basenie. Ostatnie zdjęcia - to już Marek Fryźlewicz - radny.

red/
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
M22:17, 15 maja 2020
Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą zostaną tylko buty i pusty pokój i pustka wokół nas niech spoczywa w pokoju wspaniały człowiek
nowotarżanka09:52, 14 maja 2020
Dziękujemy panie Marku za to co zrobiłeś dla Nowego Targu a jest tego wiele.
nutka21:59, 13 maja 2020
A wszyscy co pluli na P. Marka to nich ni piszą peanów i wiązanek na pogrzeb nie kupują, plułeś to niech cię sumienie gnębi
Martunia.16:59, 13 maja 2020
To był naprawde dobry czlowiek ,dobry włodarz miasta i tak wiele zrobil dla Nowego Targu wystarczy sie przejsc ulicami a zobaczy sie w kazdej czesci jego reke bo ze swoim zespolem duzo zdzialal choc wiele razy był krytykowany . Odpoczywaj w pokoju.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij