Sobota, 04 lipiec 2020, Imieniny: Malwiny, Izabeli, Aureliana
Szczawnica i okolice
Clouds
17°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 93
Clouds
13°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 93
Clouds
16°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 93
Clouds
17°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 93
Clouds
18°
Wiatr: 4.824 km/h Wilgotność: 86
Clouds
16°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
01.06.2020, 15:45 | czytano: 2285

Odwołano tegoroczną pielgrzymkę strażaków i motocyklistów Zakopane-Ludźmierz

arch. Podhale24

Prezydium Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Nowym Targu wydało oświadczenie w sprawie planowanej na 7 czerwca br. Pielgrzymki samochodowo – motocyklowej na trasie Zakopane – Ludźmierz oraz obchodów Powiatowego Dnia Strażaka.

"W związku z panującą pandemią Covin-19, w dniu 7 czerwca 2020 roku planowana wcześniej XVI Pielgrzymka Strażaków, Zakopane – Ludźmierz, oraz obchody powiatowego dnia strażaka - nie odbędą się i nie będzie przejazdu samochodami oraz motocyklami, drogą papieską.

Natomiast, o godz. 14.00 w Ludźmierskim Sanktuarium, odprawiona zostanie uroczysta msza święta i po niej, złożenie kwiatów przy pomniku Jana Pawła II oddając Mu hołd w 100-ą rocznicę urodzin. Zapraszamy wszystkich strażaków, wraz z rodzinami, bez sztandarów, prywatnymi samochodami, na galowo" - czytamy w komunikacie Prezydium Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Nowym Targu.

s/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij