Piątek, 25 wrzesień 2020, Imieniny: Aurelii, Kleofasa, Władysława
Jabłonka i okolice
Mist
11°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 100
Clouds
13°
Wiatr: 22.536 km/h Wilgotność: 3
Mist
11°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 100
Mist
13°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Clouds
14°
Wiatr: 1.62 km/h Wilgotność: 90
Mist
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 100
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
05.08.2020, 12:53 | czytano: 1116

Warsztaty teatralne

zdj. UG Lipnica Wielka

W Lipnicy Wielkiej odbyły się warsztaty aktorskie „Poetycka Orawa”.

Zajęcia podzielone były na dwie grupy wiekowe: dla dzieci i młodzieży oraz dla dorosłych. Prowadził je znany i ceniony Andrzej Róg - aktor, piosenkarz i reżyser, twórca spektakli znanych publiczności Krakowa i Tarnowa, artysta kabaretu Loch Camelot. W dorobku teatralnym ma liczne role w krakowskim teatrze STU.


Podczas warsztatów uczestnicy pracowali nad wyraźnym i głośnym mówieniem, nad swobodą mówienia, poznali podstawowe zadania aktorskie, ćwiczyli interpretację tekstu literackiego oraz jego wyraz artystyczny w wypowiedzi scenicznej. Materiałem literackim w czasie warsztatów były teksty związane tematycznie z Orawą.


UG Lipnica Wielka, opr. s/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij