Niedziela, 25 październik 2020, Imieniny: Darii, Wilhelminy, Sambora
Zakopane i okolice
Clouds
12°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 87
Clouds
11°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 87
Clouds
12°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 87
Clouds
12°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 100
Clouds
12°
Wiatr: 5.184 km/h Wilgotność: 90
Clouds
12°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 87
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
23.09.2020, 08:00 | czytano: 1194

Księżycowe granie pod Trzema Koronami (zdjęcia)

Przy Schronisku PTTK Trzy Korony w Sromowcach Niżnych wystąpi zespół „Dom o Zielonych Progach". Koncert odbył się w ramach projektu „Księżycowe Granie”, organizowanego przez Małopolską Organizację Turystyczną.

W majestacie pasma Trzech Koron spotkali się miłośnicy poezji śpiewanej. Każdy, komu serce szybciej bije przy piosenkach Starego Dobrego Małżeństwa czy Wolnej Grupie Bukowina – w sobotę mógł czuć się muzycznie dopieszczony. Zespół „Dom o Zielonych Progach” od ponad 20 lat zajmuje ważne miejsce na muzyczno-poetyckiej scenie i choć często nazywani są następcami i kontynuatorami „klasyków”, zdążyli wypracować swoją własną, niepowtarzalną drogę.

W ramach wydarzenia ratownicy Grupy Podhalańskiej Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego przypomnieli zebranym miłośnikom pieszych wędrówek o zasadach bezpiecznego korzystania z uroków gór, a przedstawiciele Polskiego Stowarzyszenia Flisaków Pienińskich przybliżyli zasady bezpiecznego korzystania z Dunajca.

Podczas koncertu nad okolicą latał balon z napisem malopolska.pl, promujący nasze województwo.

Koncerty z cyklu „Księżycowe Granie” są częścią projektu „W małopolskich górach bezpieczniej!” dofinansowanego przez Ministerstwo Rozwoju.

jd/
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij