Piątek, 27 listopad 2020, Imieniny: Waleriana, Wirgiliusza, Ody
Nowy Targ i okolice
Fog
-0°
Wiatr: 2.196 km/h Wilgotność: 92
Clouds
Wiatr: 1.836 km/h Wilgotność: 100
Fog
-0°
Wiatr: 2.556 km/h Wilgotność: 92
Clouds
Wiatr: 6.444 km/h Wilgotność: 89
Clouds
Wiatr: 2.448 km/h Wilgotność: 82
Fog
-2°
Wiatr: 2.592 km/h Wilgotność: 92
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
20.10.2020, 10:03 | czytano: 5044

Kolejka pod szpitalem

Fot. Piotr Korczak

ZAKOPANE. Kilkadziesiąt samochodów i tyle samo pieszych - tłok pod punktem poboru wymazów do testów na koronawirusa pod szpitalem.

Auta zablokowały wjazd do lecznicy, trudno dostać się na parking. Kierowcy zadzwonili na policję, żeby funkcjonariusze przyjechali coś z tym zrobić.

Część osób skarży się, że osoby w kolejce do pobrania nie przestrzegają dystansu i stoją stłoczeni jeden koło drugiego.

- Nasi ratownicy, którzy pobierają testy nie mają mocy, żeby coś z tym zrobić, to należy do służby porządkowej - mówi wicedyrektor szpitala Małgorzata Czaplińska.r/ zdj. Piotr Korczak
najnowsze informacje
komentarze
życie08:03, 21 października 2020
Po co te testy ludziom, którym nic nie dolega? Rozumiem jak ktoś źle się czuje, to wiadomo trzeba znaleźć przyczynę. Ja osobiście póki dobrze się czuję, nie będę poddawać się żadnym testom chyba, że jakiś nakaz dostanę. Dla mnie to jest blokowanie dostępu do badań i lekarzy ludziom, którzy naprawdę jej potrzebują.
hmm12:43, 20 października 2020
O testy najwiecej darli się PEOWCy. jak to nie ma testow malo testow sie wykonuje.... pamietam w marcu, kwietniu... no to macie
antycovidian10:49, 20 października 2020
Widać - niektórzy Zakopiany - Nowotarżanie - Podhalanie z okolicznych miejscowości , to covidioci jakich mało. Teraz jeszcze niech wgrają w swoje telefony aplikację ProteGo Safe itp. - to takie na topie, bo propaganda i panika zaczyna zbierać swoje żniwo - to nawet przy "ujemnym teście" zostaną oddelegowani przez sanepid na kwarantannę.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij