Środa, 27 styczeń 2021, Imieniny: Angeliki, Przybysława, Ilony
Nowy Targ i okolice
Clouds
-6°
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 86
Clouds
-7°
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 86
Clouds
-6°
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 86
Clouds
-0°
Wiatr: 6.444 km/h Wilgotność: 70
Clouds
-6°
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 86
Snow
-8°
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 86
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
29.11.2020, 13:26 | czytano: 3046

Kamil Stoch: "Dokuczanie innym jest słabe, jak zimne gofry"

- Bądźcie dla siebie mili w reali i w sieci - mówi Kami Stoch, który został ambasadorem 6. edycji kampanii społecznej Cartoon Network "Bądź kumplem, nie dokuczaj".

- Z przyjemnością dołączyłem do grona ambasadorów kampanii Cartoon Network „Bądź kumplem, nie dokuczaj”! Wartości takie jak życzliwość i fair play są mi szczególnie bliskie. Od kiedy pamiętam, kierowałem się nimi zarówno w sporcie, jak i w życiu. Dobro powraca. Z tym przekazem chciałbym dotrzeć do każdej miejscowości, do każdej szkoły, do każdego dziecka - mówi skoczek narciarski.


s/
najnowsze informacje
komentarze
ciekawski14:59, 30 listopada 2020
@wszystkiemu winien Kaczyński z Tuskiem
Wyraźnie mówię, że kampania winna być skierowana do uczniów podstawówek, bo dzieciaki w tym wieku są wobec siebie bezwzględne i nie jest to wina "Kaczyńskiego z Tuskiem" tylko wychowania w rodzinie, szkole, kościele. Starsze roczniki już myślą inaczej. Inaczej odbierają przekaz, który jest im "wbijany - programowany" przez rządzących - ale to jest inna bajka.
wszystkiemu winien Kaczyński z Tuskiem13:37, 30 listopada 2020
@ciekawski, ciekawy masz tok myślenia. Ktoś jest chamem i przemocowcem, to wina rządu... Acha. Zwłaszcza jak się Jasiek z VII B pastwi nad kolegą, to na pewno jest to wina rządu :D
ciekawski07:32, 30 listopada 2020
Kampania fajne, ale gdyby jeszcze rządzący - rząd - się do niej dołączyli, to byłoby super. Wiadomo, że "ryba psuje się od głowy" i rząd swoimi decyzjami - rozporządzeniami robi społeczeństwo w c***, więc jego udział, czy nawet patronat w tej kampanii wykluczony. PiS - czytaj rząd - sam dzieli i antagonizuje społeczeństwo, hejt leje się zewsząd i ta kampania - z małymi wyjątkami - na niewiele się zda. Kampania raczej przeznaczona do uczniów szkół podstawowych, bo w ponadpodstawowych bywa już różnie. Niemniej życzę powodzenia.
r'n'b15:03, 29 listopada 2020
Super kampania! Bardzo potrzebna.
Doroslym też by się taka przydała... oj przydała...
A gdyby nie został "ambasadorem"?14:24, 29 listopada 2020
Może lepiej - bądźmy...
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij