Niedziela, 28 luty 2021, Imieniny: Romana, Oswalda, Cyryla
Czarny Dunajec i okolice
Clear
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 36
Clear
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 36
Clear
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 36
Clouds
Wiatr: 20.376 km/h Wilgotność: 65
Clear
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 36
Clear
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 36
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
17.01.2021, 13:07 | czytano: 2139

Dużo samochodów, mało miejsc postojowych

zdj. Parafia Św. Kazimierza Królewicza/ FB

W Kościelisku pojawiło się sporo samochodów osobowych. Goście zostawiają swoje pojazdy gdzie tylko mogą.

Parafia Świętego Kazimierza Królewicza zamieściła taki wpis: "Pomimo naszych próśb i uwag odnośnie nie pozostawiania samochodów na placu przykościelnym, który nie jest parkingiem, a służy tylko do pozostawiania samochodów na czas nabożeństw - niestety po raz kolejny nie możemy odśnieżyć placu przed niedzielą. Jeszcze raz usilnie prosimy o usunięcie tych samochodów z terenu parafialnego".

Na apel zwróciła naszą uwagę Czytelniczka - pisząc, że jak zauważyła - większość z samochodów ma rejestracje spoza powiatu, województwa, a nawet kraju. "Skąd się wzięły tam te auta? Ja się domyślam: co by pod chałupą auta gości nie trzymać, bo policję mogą sąsiedzi wezwać. To się wysyła ich na ogólnodostępne parkingi".

Jak dodaje - przed jednym z większych sklepów w Kościelisku jest taka sama sytuacja - "sklep zamknięty, a parking pełny" - komentuje.

opr. s/
najnowsze informacje
komentarze
góralski biznes17:21, 17 stycznia 2021
To u tej czytelniczki pewnie nikt z "rodziny" nie zamieszkał i z zazdrości donosi że pod sklepem stoją a sklep i tak zamkniety to nikomu nie przeszkadzają.
wiśta wio16:39, 17 stycznia 2021
Pewnie wszyscy przyjechali do "cioci" jak była pani Premier .
POLAK13:22, 17 stycznia 2021
Policja i wywieść samochody na koszt właściciela na policyjny parking i po sprawie
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij