Niedziela, 28 luty 2021, Imieniny: Romana, Oswalda, Cyryla
Nowy Targ i okolice
Clear
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 36
Clear
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 36
Clear
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 36
Clouds
Wiatr: 20.376 km/h Wilgotność: 65
Clear
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 36
Clear
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 36
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
27.01.2021, 13:40 | czytano: 4731

Reklamowa ewolucja w Nowym Targu (reklama)

Już za kilka dni w Nowym Targu obowiązywać zaczną nowe regulacje w sprawie reklam umieszczanych na budynkach, płotach, balkonach czy placach. Nowe prawo choć uchwalone już jakiś czas temu wejdzie w życie początkiem lutego. Zmiany są ogromne a koszty będą wysokie.

Przede wszystkim w dużym stopniu, uzależnionym od strefy w której znajduje się nieruchomość ograniczono możliwość montażu takich reklam w ogóle. Nad sklepem lub firmą może być niewielki szyld lub przestrzenne litery. Szczegóły dostępne są na stronie nowotarskiego magistratu.

Reklamy, które będą mogły pozostać obciążone zostały wysoką opłatą - za każdą właściciel nieruchomości, na której się znajduje zapłaci 2 zł opłaty stałej plus 0,10 zł za każdy metr kwadratowy powierzchni dziennie. Dla niedużej reklamy o powierzchni dwóch metrów będzie to koszt 803 zł rocznie, ale już dla formatu tablicy reklamowej standardu eurobillbord będzie to nawet 1168 zł, a jeśli reklama jest dwustronna to blisko dwa tysiące złotych.

To tylko koszt miejscowego podatku dla Urzędu Miasta w Nowym Targu, do tego dooliczyć trzeba jeszcze koszt dzierżawy miejsca, wykonania lub wynajęcia samej tablicy i wykonania grafiki, która ma się na niej znaleźć. Razem koszt to wiele tysięcy złotych wydanych na reklamę, która niekoniecznie odpracuje te koszty.

Rynek reklamy się zmienia i niezależnie od przyjmowanych przez samorząd regulacji tradycyjne tablice reklamowe bez ładu i składu umieszczane przy drogach, na płotach czy na budynkach nie wydają się być formatem reklamowym na miarę naszych czasów. Reklamy umieszczane na tablicach reklamowych przy głównych drogach giną w gąszczu innych podobnych reklam i zamiast budować relację z potencjalnym Klientem, budzą u niego raczej estetyczne wątpliwości i nierzadko niesmak.

Jest jednak rozwiązanie! Miejscem gdzie Państwa Klienci są codziennie, gdzie zaglądają często i chętnie jest portal podhale24.pl. Miesiąc w miesiąc mieszkańcy Podhala odwiedzają podhale24.pl kilka milionów razy a oferta reklamowa podhale24.pl jest bardzo szeroka i dostosowana do indywidualnych potrzeb i celów reklamodawcy.

Reklama na podhale24.pl może być emitowana wszystkim Czytelnikom, ale też - jako jedyne w regionie medium - jesteśmy w stanie kierować Państwa reklamę do mieszkańców konkretnych miejscowości, czy też osób zainteresowanych danym zagadnieniem. Pozwala to bardzo efektywnie prowadzić kampanie reklamowe w cenie już od kilku do kilkunastu złotych dziennie, skupiając się na dotarciu do określonych grup naszych Czytelników a Państwa Klientów.

Lokalny sklep może dzięki temu zaistnieć reklamowo na podhale24.pl, agent ubezpieczeniowy może pokazać swoją reklamę przy informacjach o pożarach czy wypadkach a placówki służby zdrowia przy tematach dotyczących naszej kondycji zdrowotnej. Wszystko to w ramach dokładnie określonego budżetu z pełną analizą osiąganych wyników. Sprawdź koniecznie!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Zadzwoń do nas: 18 52-11-355, napisz: reklama@podhale24.pl lub pozostaw kontakt, a my zadzwonimy do Ciebie lub napiszemy!
Masz pytania? Zostaw nam swój numer a my skontaktujemy się z Tobą

Podanie numeru telefonu lub adresu e-mail oznacza jednorazową zgodę na kontakt przedstawiciela Podhale24.pl

najnowsze informacje
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij