Środa, 22 września 2021, Imieniny: Maurycego, Tomasza, Joachima
Czarny Dunajec i okolice
Rain
Wiatr: 5.472 km/h Wilgotność: 95 %
Clouds
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 93 %
Rain
Wiatr: 6.3 km/h Wilgotność: 95 %
Rain
Wiatr: 6.588 km/h Wilgotność: 93 %
Rain
Wiatr: 6.084 km/h Wilgotność: 92 %
Rain
Wiatr: 1.62 km/h Wilgotność: 95 %
18.07.2021, 09:55 | czytano: 2780

Występ Ani Gąsienicy-Byrcyn w Kościelisku (zdjęcia)

zdj. Marcin Szkodziński

Na scenie w Domu Ludowym wystąpiła finalistka 11 edycji programu „The Voice of Poland”. Koncert góralki z pochodzenia przyciągnął do Kościeliska tłumy fanów.

Przybyli do Domu Ludowego w sobotni wieczór - mogli posłuchać wspaniałego koncertu w wykonaniu Ani Gąsienicy-Byrcyn. Tym razem młoda góralka jak sama mówi zaśpiewała po cepersku.

- Zaśpiewałam utwór „Chowam się”. Jest to mój debiutancki singiel. Zaśpiewałam też piosenki z The Voice od Poland, ale też piosenki, które wykonałam na płycie Jazz Meets The Beatles, którą miałam przyjemność teraz nagrać z Bendem – mówi o repertuarze Ani Gąsienicy-Byrcyn. - Albo śpiewam po góralsku, albo po cepersku. Nie staram się tego łączyć. Osobiście nie lubię łączenia folkloru z popem itd. Albo jestem po góralsku, abo po cepersku - dodaje wokalistka.

Młoda góralka zapowiada, że niebawem pojawią się jej nowe dwa single oraz powstanie nowa płyta. - Wszystko jest na dobrej drodze, bo cały czas jesteśmy w procesie twórczym – zaznacza Gąsienica-Byrcyn.

ms/ zdj. Marcin Szkodziński
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij