Czwartek, 16 września 2021, Imieniny: Edyty, Kornela, Kamili
Nowy Targ i okolice
Clouds
25°
Wiatr: 3.888 km/h Wilgotność: 61 %
Clouds
26°
Wiatr: 4.644 km/h Wilgotność: 49 %
Clouds
25°
Wiatr: 4.572 km/h Wilgotność: 61 %
Clouds
26°
Wiatr: 5.22 km/h Wilgotność: 53 %
Clouds
24°
Wiatr: 7.848 km/h Wilgotność: 51 %
Clouds
23°
Wiatr: 2.988 km/h Wilgotność: 61 %
07.09.2021, 13:24 | czytano: 1057

Zabawa, rywalizacja, relaks i dużo radości, czyli zabawa z Winter Classic (zdjęcia)

zdj. Krzysztof Garbacz

NOWY TARG. Sportowe zakończenie lata z Winter Classic przeszło do historii. - To wszytko przerosło nasze oczekiwania - komentuje w imieniu organizatorów Maciej Leski. - Dopisała pogoda, dopisali goście, dopisali kibice - dodaje.

Jednym z głównych elementów programu był plażowy turniej piłki siatkowej. - Poziom sportowy turnieju stał na wysokim poziomie. W kategorii mężczyzn zwyciężył duet Ćwiertnia - Wiśniewski, a w kategorii kobiet Szymańska - Nowak. Stoczono zacięte pojedynki finałowe. Cała impreza zakończyła się także sukcesem finansowym. Przypomnę, że zbieraliśmy pieniądze na rehabilitacje 11-letniej Kai. Na razie jeszcze nie kończymy zbiórki, bo w najbliższą sobotę czeka nas swoista dogrywka, czyli Rodzinny Piknik Dekarski w Rancho Lot przy ul. Lotników w Nowym Targu. To będzie z kolei "zakończenie lata z Budmatem" - przypomina Leski.

Sportowymi elementami wydarzenia, które odbywało się w Parku Miejskim i okolicach Miejskiej Hali Lodowej były zmagania kolarzy oraz turniej darta.

O zabawę dla całych rodzin zadbało Stowarzyszenie Dużych Rodzin Trzy Plus. - Niewątpliwą atrakcję była wizyta naszych znakomitych pięściarzy - Kamila Szeremeta i Krzysztofa Diablo Włodarczyka, z którymi fani robili sobie zdjęcia, rozmawiali, dostawali autografy, koszulki. Wielki szacunek dla chłopaków, że poświęcili swój czas treningowy w Zakopanem i przyjechali do nas. Wrzucili także coś do puszki dla Kai. Duże podziękowania także dla naszych partnerów, bez których impreza nie mogłaby się odbyć. Dziękujemy zawodnikom, kibicom, gościom i zapraszamy w sobotę na piknik dekarski - podsumowuje Maciej Leski.

s/ zdj. Krzysztof Garbacz
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij