PM 10: 9 | 18 %
sport
28.06.2015, 22:29

IE. Okrągła liczba „dwadzieścia”

Nie był udany ostatni dzień zmagań w Baku. Kończymy I Igrzyska Europejskie okrągłą liczbą 20 medali

28.06.2015, 22:16

Brzezińscy na piątym miejscu w PŚ

Również w ostaniem dniu żadna z polskich załóg nie stanęła na podium Pucharu Świata w kajakarstwie górskim, który rozgrywany był na torze Kolna w Krakowie.

28.06.2015, 00:54

Poroniec czy NKP?

Ostatni akt piłkarskiego sezonu, finał Pucharu Podhala. Miejsce akcji: stadion im. Józefa Piłsudskiego w Nowym Targu. Czas: niedziela, godzina 17. Aktorzy: piłkarze Porońca Poronin i NKP Nowy Targ - najlepsi w minionym sezonie na Podhalu.

28.06.2015, 00:52

Polaczyk piąty w PŚ

Mateusz Polaczyk najszybciej popłynął, ale złapał cztery punkty karne i musiał się zadowolić piątym miejscem w kajakowej jedynce w drugiej edycji Pucharu Świata w slalomie kajakowym, który rozgrywany jest w Krakowie.

28.06.2015, 00:51

Kasia lubi srebro

Katarzyna Niewiadoma wywalczyła srebrny medal w orliczkach i była czwarta w kategorii open w wyścigu ze startu wspólnego w mistrzostwach Polski w kolarstwie szosowym.

28.06.2015, 00:50

W srebrno – brązowym kolorze

Pływak Karol Zbutowicz, który wszedł do finału 400 metrów stylem zmiennym, z trzecim czasem, zdobył brązowy medal. W finale pięknie popłynął, pokonał czwartego Węgra Daniela Sosa zaledwie o 0,01 sekundy.

26.06.2015, 22:08

W Gorcach rozdano nagrody

Gorce podsumowały sezon 2014/15. Doceniono wysiłek zawodników i zawodniczek. Wyróżniono i nagrodzono najlepszych.

26.06.2015, 22:06

Zmarł Andrzej Pędzimąż

W wieku 75 lat zmarł były hokeista Podhala, Janusz Andrzej Pędzimąż. Grał w tym klubie w latach 1958 - 1962.

26.06.2015, 22:05

Kajakarstwo. Przebrnęli kwalifikacje

Na torze kajakowym w Krakowie rozpoczął się Puchar Świata w kajakarstwie górskim. W pierwszym dniu zawodów rozgrywano kwalifikacje. Dobrze spisali się Polacy, a szczególnie pienińscy kajakarze.

26.06.2015, 22:04

Medal i rekordy

Mateusz Polski wywalczył brązowy medal w boksie w kategorii do 60 kilogramów. W półfinale przegrał z Francuzem Sofiane Oumihą.

25.06.2015, 23:42

Siatkówka: Belfry Orawa niepokonani (zdjęcia)

W Lipnicy Wielkiej rozegrany został turniej piłki siatkowej zorganizowany przez Stowarzyszenie Rozwoju Orawy. W zawodach wystartowało 6 drużyn z terenu Orawy: ZSO Lipnica Wielka, ZS Jabłonka, AZS Podwilk, Oldboys Lipnica Wielka, Małolipnickie Lwy, Belfry Orawa.

25.06.2015, 22:40

Medalowe żniwa. 11 medali dla KS LOK „Szarotka” Nowy Targ

W Tarnowie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Małopolskiego Związku Strzelectwa Sportowego. O tytuł Mistrza Okręgu walczyło kilkudziesięciu strzelców z całej Małopolski. Dla zawodników z Nowego Targu zawody te okazały się bardzo owocne.