PM 10: 0 | 0 %
sport
22.12.2014, 20:19

Piłka nożna. Podhale pierwszym mistrzem

Pierwszym historycznym mistrzem Podhala w halowej piłce nożnej skrzatów (rocznik 2008-09) został zespół NKP Podhale Nowy Targ. Dla tej grupy wiekowej PPPN po raz pierwszy zorganizował turniej.

22.12.2014, 20:17

Piłka nożna. Wyłoniono finalistów

W Ostrowsku rozpoczęły się mistrzostwa Podhala w halowej piłce nożnej. Od ubiegłego roku noszą nazwę Memoriału im. Stanisława Korczyka, wieloletniego sekretarza Podhalańskiego Podokręgu Piłki Niżnej.

22.12.2014, 20:15

Piłka nożna. Zdecydowała różnica bramek

To ci dopiero były emocje. Wypieki na twarzach i niespodziewany przebieg turnieju finałowego. Trzy najlepsze zespoły z grup eliminacyjnych stworzyły niezapomniane widowiska. Były łzy radości i z przegranej.

22.12.2014, 20:09

Biathlon. Pitoń najwyżej sklasyfikowana

Karolina Pitoń, mimo dwóch niecelnych strzałów, została sklasyfikowana na 20 miejscu w biathlonowych zawodach o Puchar IBU w Obertilliach. Ukrainka Irina Warwyniec wygrała sprint.

22.12.2014, 20:07

Narty. Chrapek w Pucharze Świata

Karolina Chrapek zajęła 34 miejsce w Pucharze Świata w supergigancie w Val d’Isere. Najszybciej trasę supergiganta pokonała Austriaczka - Elisabeth Goergl.

21.12.2014, 21:41

Hokej. „Akademickie” postępy

- Drugi mecz zawsze jest trudniejszy, bo zespół nie przeszedł przygotowania letniego i brakuje mu sił. Na szczęście dzisiaj wytrzymał. Wszystko idzie do przodu i cieszymy się z bardzo ważnych punktów – powiedział trener hokejowej drużyny PPWSZ Podhale, Andriej Parfionow.

21.12.2014, 21:40

Biathlon. „Rodzynek” czternasty

Zwycięstwem Kaisy Makarainen zakończył się bieg ze startu wspólnego na 12,5 km w zawodach biathlonowego Pucharu Świata w słoweńskiej Pokljuce. Finka umocniła się na pozycji liderki cyklu. Weronika Nowakowska Ziemniak była 14.

21.12.2014, 21:39

Narty. Premierowe punkty

Premierowe punkty w tym sezonie wywalczył Adam Cieślar w Pucharze Świata w kombinacji norweskiej. Mistrz uniwersjady z Trentino zajął 30 lokatę tracąc siedem sekund do Jason Lamy Chappuis, mistrza olimpijskiego z Vancouver.

21.12.2014, 21:38

Unihokej. Podhale poza zasięgiem

Juniorki MMKS Podhale były poza zasięgiem rywalek na pierwszym etapie mistrzostw Polski w unihokeju. W każdym z trzech turniejów odniosły pewne zwycięstwa.

21.12.2014, 21:36

Skoki narciarskie. Mogło być dobrze

Roman Koudelka wygrał konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich rozgrywany w szwajcarskim Engelbergu. Nasi ponownie byli tylko tłem dla innych, chociaż…

21.12.2014, 21:35

Kowalczyk tuż za podium

Justyna Kowalczyk zajęła czwarte miejsce na dystansie 5 km techniką dowolną w ostatnim dniu zawodów w Hochfilzen. Wygrała Włoszka Ilaria Debertolis. Czworo reprezentantów Polski z kadry młodzieżowej ukończyło zmagania w pierwszej trzydziestce.

21.12.2014, 21:33

Siatkówka. Kompletują zwycięstwa

- Trzy punkty zasłużone i wynik cieszy, gra jednak do poprawienia. Potyczka z najsłabszym zespołem w lidze maksymalnie nie zmobilizowała dziewczęta. Brakowało u nich pozytywnych emocji – mówi trener siatkarek z Raby Wyżnej, Ryszard Szawernoga.