Czwartek, 25 luty 2021, Imieniny: Cezarego, Wiktora, Konstancjusza
Nowy Targ i okolice
Clear
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 80
Clear
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 80
Clear
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 80
Mist
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 93
Clear
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 80
Clear
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 80
Jakość powietrza
Nowy Targ
Zła
Zakopane
Umiarkowana
Rabka-Zdrój
Umiarkowana
28.02.2014, 18:13 | czytano: 962

Emocjonujące zakończenie ferii pod Tatrami

To ostatni weekend tegorocznych ferii zimowych. Osoby wypoczywające w Zakopanem i okolicach czeka kilka atrakcyjnych imprez, na które zaprasza TAURON Bachleda Ski.

W piątek (28 lutego) na Polanie Szymoszkowej swój ostatni przystanek miał Projekt Zima TVN. To już siódmy z kolei ośrodek narciarski, do którego w tym sezonie zawitały gwiazdy stacji TVN oraz zaproszeni goście.

W sobotę (1 marca) również na Szymoszkowej odbędzie się ostatnia impreza z cyklu Pucharu Energetyków. Po Rusińskim Wierchu i Jaworzynie Krynickiej, na koniec sezonu energetycy odwiedzą Zakopane. Zawody, w których rywalizują pracownicy grupy TAURON, rozpoczną się o godzinie 10:00.

Na największe sportowe emocje poczekać trzeba będzie aż do niedzieli, kiedy to na Harendzie odbędzie się Wielki Finał AZS Winter Cup. Zawody te cieszą się olbrzymim zainteresowaniem w środowisku akademickim, do czego z pewnością przyczynia się nagroda główna w postaci samochodu osobowego. W tym roku najlepszy zawodnik lub zawodniczka całego cyklu odbierze kluczyki do nowego Volkswagena up!. Atmosferę dodatkowo podgrzewa fakt, że finałowe zawody cyklu punktowane są podwójnie, a co za tym idzie do rywalizacji o nagrodę główną włączyć się może kilka osób. Ostateczne rozstrzygnięcia nastąpią dopiero na mecie slalomu na Harendzie. Zawody rozpoczną się o godzinie 9:00.

Więcej informacji odnośnie projektu TAURON Bachleda Ski znaleźć można na stronie internetowej www.tauronbachledaski.pl oraz na facebook.com/TauronBachledaSki.

mat. prasowy, opr.s/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij