Niedziela, 24 czerwiec 2018, Imieniny: Jana, Danuty, Janiny
Jabłonka i okolice
przewaga chmur
Wiatr: 5.8 km/h Wilgotność: 93%
deszcz
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 89%
przewaga chmur
Wiatr: 7.6 km/h Wilgotność: 93%
pochmurno
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 92%
deszcz
16°
Wiatr: 4 km/h Wilgotność: 91%
pochmurno
Wiatr: 7.6 km/h Wilgotność: 93%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
02.03.2014, 17:19 | czytano: 1221

Małopolska Licealiada w Snowboardzie. Uczniowie Goszczyńskiego Alicja Bałajewicz i Piotr Tański Mistrzami Województwa!

W Rabce Zdroju, na stoku Polczakówka, przeprowadzono Wojewódzką Licealiadę w Snowboardzie. Wspaniale spisała się młodzież reprezentująca Powiat Nowotarski. Wśród dziewcząt, w gronie 45 konkurentek, Mistrzostwo Wojewódzkiej Licealiady wywalczyła Alicja Bałajewicz uczennica I Liceum Ogólnokształcącego w Nowym Targu.

W gronie 15 najlepszych snowbordzistek uplasowały się: 6. Anna Arendarczyk I LO Rabka Zdrój, 7. Monika Kucharczyk, 8. Aleksandra Kruk obie z ZSO Nr 2 w Nowym Targu, 12. Julia Kabacińska I LO Nowy Targ, 14. Łucja Leśnicka ZSO Nr 2 w Nowym Targu. Przyczyniły się do zwycięstwa Powiatu Nowotarskiego w punktacji drużynowej. W punktacji szkół, pierwsze miejsce zajęły reprezentantki II LO Nowy Sącz, drugie II LO Kraków, trzecie ZSO Nr 2 Nowy Targ, czwarte I LO Nowy Targ, ósme I LO Rabka Zdrój.

W rywalizacji 61 chłopców wygrał Piotr Tański uczeń I Liceum Ogólnokształcącego w Nowym Targu! Powtórzył sukces z roku ubiegłego. W punktacji drużynowej powiatów wygrali reprezentanci Powiatu Nowotarskiego. Największy wkład w ten sukces wnieśli: 8. Wiesław Szyszka ZS i P Nowy Targ, 9. Paweł Piecusiak ZSO Lipnica Wielka, 14. Bartłomiej Wójciak I LO Rabka Zdrój, 15. Patryk Machaj ZSO Lipnica Wielka. W punktacji szkół pierwsze miejsce zajęli uczniowie ZS Łączności Kraków przed ZSO Lipnica Wielka i ZST i P Nowy Targ. Miejsca pozostałych szkół z powiatu nowotarskiego: 6. I LO Rabka Zdrój, 7. I LO Nowy Targ, 12. ZS CKR Nowy Targ.

W klasyfikacji indywidualnej medale zdobyły: 1. Alicja Bałajewicz I LO Nowy Targ, 2. Marzena Zając II LO Nowy Sącz, 3. Aleksandra Basta I LO Nowy Sącz.
Punktacja powiatów - kategoria dziewcząt: 1. Nowotarski – 25 pkt, 2. Nowy Sącz miasto - 21, 3. Kraków miasto - 21.

W klasyfikacji indywidualnej chłopców medale zdobyli: 1. Piotr Tański I LO Nowy Targ, 2. Jakub Niziołek ZS Łączności Kraków, 3. Piotr Bodziony II LO Nowy Sącz.

Punktacja powiatów - kategoria chłopców: 1. Nowotarski – 35 pkt, 2. Kraków miasto - 33, 3. Wadowicki - 5.
Zawodników sklasyfikowanych na miejscach I - III wyróżniono medalami, szkoły uhonorowano pucharami.

Piotr Jabłoński
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
chmura tagów
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij