Czwartek, 06 sierpień 2020, Imieniny: Jakuba, Sławy, Sykstusa
Zakopane i okolice
Clouds
19°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 82
Clouds
19°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 82
Clouds
18°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 82
Clear
21°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 73
Rain
19°
Wiatr: 2.88 km/h Wilgotność: 83
Clouds
19°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 82
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
23.10.2015, 22:13 | czytano: 1034

Kobieta zmienną jest

W Niedzicy rozegrano mistrzostwa powiatu nowotarskiego w halowej piłce nożnej dziewcząt uczęszczających do szkół podstawowych. Mistrzowski tytuł powędrował do Sromowiec Wyżnych. Drużyna ta reprezentować będzie powiat w zawodach strefowych.

W turnieju wzięło udział pięć placówek szkolnych. Nie stawiła się ekipa z nowotarskiej „czwórki”.

- Po pierwszym meczu wydawało się, że kandydat do mistrzostwa jest tylko jeden, drużyna z Szaflar – mówi organizator, Józef Dyda. – Świetnie się prezentująca, grająca chłopięcy futbol, oparty na dobrej technice i organizacji gry. Niestety sprawdziło się powiedzenie, że kobieta zmienną jest. W kolejnym meczu szaflarzanki zawiodły. Odnosiło się wrażenie, że na parkiet wybiegła całkiem inna drużyna niż ta, która w inauguracyjnym występie ograła Spytkowice. Sromowce Wyżne zagrały prostą piłkę, skupiły się na defensywie, z jedną zawodniczką na desancie. To ona rozstrzygnęła losy spotkania. Z dziesięciu okazji wykorzystała dwie i to wystarczyło, by ograć ekipę z Szaflar. Ciekawy turniej, bo w każdym meczu można było się spodziewać różnego wyniku. Jak to u kobiet świetne momenty przeplatały się kiepskimi. Harkabuz był objawieniem turnieju. Bardzo ambitna ekipa, walcząca z determinacją o każdy skrawek boiska. Drugie miejsce jest sporą niespodzianką. MVP turnieju została Aleksandra Pawlikowska (Szaflary), zawodniczka obdarzona strzałem z obu nóg, z świetnym dryblingiem.

Szaflary – Spytkowice I 4:0
Harkabuz – Grywałd 1:0
Sromowce Wyżne – Szaflary 2:0
Grywałd – Spytkowice I 2:1
Sromowce Wyżne – Harkabuz 1:1
Szaflary – Grywałd 2;1
Harkabuz – Spytkowice I 3:2
Sromowce Wyżne – Grywałd 3:0
Harkabuz – Szaflary 2:2
Sromowce Wyżne – Spytkowice 5:0

Stefan Leśniowski

Zobacz więcej na

najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij