Czwartek, 19 kwiecień 2018, Imieniny: Adolfa, Tymona, Pafnucego
Nowy Targ i okolice
niewielkie zachmurzenie
19°
Wiatr: 16.9 km/h Wilgotność: 54%
niewielkie zachmurzenie
19°
Wiatr: 7.9 km/h Wilgotność: 49%
niewielkie zachmurzenie
23°
Wiatr: 1.9 km/h Wilgotność: 46%
niewielkie zachmurzenie
19°
Wiatr: 4 km/h Wilgotność: 56%
niewielkie zachmurzenie
19°
Wiatr: 4.3 km/h Wilgotność: 56%
niewielkie zachmurzenie
20°
Wiatr: 1.9 km/h Wilgotność: 47%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
20.03.2017, 21:03 | czytano: 357

Sporty szkolne: Tenisistki z Gimnazjum nr 1 kolejny raz na podium

Po wspaniałym występie drużynowym podczas Małopolskiej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Zakliczynie, gdzie dziewczęta w klasyfikacji drużynowej zajęły I miejsce, tenisistki stołowe z Gimnazjum nr 1 w Nowym Targu 16 marca stanęły do zmagań indywidualnych o tytuł Mistrzyni Województwa Małopolskiego.

Wcześniejsze sukcesy tylko wzmogły apetyt na miejsca medalowe. Dziewczęta gładko przeszły do półfinału. Aleksandra Garb przegrała w dogrywce półfinałowy mecz z zawodniczką z Olkusza Ewą Filiczak. ,,Mordercza” walka, jaką stoczyły zawodniczki, była na najwyższym poziomie.

Znakomicie grająca Zuzanna Kowalczyk nie zdołała pokonać swej ligowej koleżanki Zuzanny Kozioł i również przegrała po wyrównanej walce. W rezultacie dziewczęta musiały zadowolić się 3 i 4 miejscem. Zuzanna Kowalczyk wywalczyła brązowy medal, a Aleksandra Garb zajęła miejsce 4.

źródło: szkoła, s/
najnowsze informacje
komentarze
A22:23, 20 marca 2017
Zawodniczki klubowe maja swoje zawody a nie między szkolne. Czy to jest sukces gimnazjum?
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
boks reklamowy
miejsce na reklamę
kursy walut
reklama
chmura tagów
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij