Środa, 26 lipiec 2017, Imieniny: Anny, Mirosławy, Grażyny
Jabłonka i okolice
przewaga chmur
19°
Wiatr: 3.1 km/h Wilgotność: 56%
pochmurno
18°
Wiatr: 3.1 km/h Wilgotność: 63%
przewaga chmur
19°
Wiatr: 3.1 km/h Wilgotność: 56%
przewaga chmur
17°
Wiatr: 6.4 km/h Wilgotność: 69%
pochmurno
20°
Wiatr: 2.1 km/h Wilgotność: 62%
przewaga chmur
15°
Wiatr: 4 km/h Wilgotność: 66%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
13.07.2017, 10:14 | czytano: 516

Triathlon: Kolejne zwycięstwo Marii Hajnos-Małeckiej

W niedzielę w miejscowości Radków położonej u stóp gór Stołowych rozegrały się zawody triathlonowe TRIMINATOR (czyli „Dzień sądu”). Nie zabrakło na nich reprezentantów ziemi podhalańskiej.

Maria, Mateusz i Tomasz - reprezentujący Nowotarski Klub Kolarski pokonali dwukilometrowy odcinek pływacki - był to przedsmak 90 kilometrowej, górskiej trasy rowerowej. Jak na triathlon przystało na rowerze się nie skończyło. Nasi reprezentanci po zdjęciu kasków rowerowych, pozostawieniu rowerów i zmianie butów wyruszyli na szlak w górach Stołowych. Piękna, malownicza trasa umilała długi, 24 kilometrowy bieg. Według relacji uczestników trasa była tak trudna technicznie, że miejscami nie dało się podbiegać ani zbiegać. W tych miejscach z dużą ostrożnością musieliśmy zwalniać i pomagać sobie rękami chwytając się korzeni, drzew i skał. - opowiadają.Ostatecznie Triminatorzy zameldowali się na mecie uzyskując następujące wyniki:
Mateusz Małecki miejsce 16 open i 9 w kategorii wiekowej M3, Maria Hajnos-Małecka miejsce 22 open i 1 wśród kobiet łamiąc czas 7 godzin (6h 57min 47s), Tomasz Zięba zameldował się na mecie jako 62 open i 15 w kat. M4.Warto dodać, że Maria Hajnos-Małecka wyprzedziła kolejną kobietę która przekroczyła linię mety o 20 minut i 11 sekund!

Na krótszym dystansie 1/8IM "Terminacja" Podhale reprezentowała Agata Sarna-Pohrebny, która była druga w swojej kategorii wiekowej na tym dystansie.

Maria Hajnos, oprac. wo/
najnowsze informacje
komentarze
Danusia stały kibic16:12, 14 lipca 2017
Brawo Wy!!!!Czwórka dzielnych TRIMINATORÓW, fajnie było Was oglądać jak walczycie dzielnie i jak na pudle stajecie Buziaki!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
reklama
najczęściej czytane
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij