Wtorek, 22 styczeń 2019, Imieniny: Anastazego, Wincentego, Gaudentego
Rabka Zdrój i okolice
pogodnie
-19°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 92%
pogodnie
-19°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 83%
pogodnie
-19°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 93%
niewielkie zachmurzenie
-13°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 87%
pogodnie
-10°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 81%
pogodnie
-12°
Wiatr: 1.4 km/h Wilgotność: 73%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo zła
Zakopane
Dobra
14.04.2018, 21:00 | czytano: 801

Enduro/Trial/ATV: Otwarcie sezonu

Pomalutku rozpoczyna się sezon trialowy. Dzisiaj na torze w Nowym Targu rozegrano pierwsze Mistrzostwa Strefy Małopolski Południowej.

 Na starcie stanęło 47 zawodników. Dopisała pogoda i zawodnicy mieli okazję sprawdzić swoją dyspozycję przed zbliżającą się pierwszą i drugą rundą mistrzostw Polski.

- Zawody organizowane były głównie z myślą o dzieciach - mówi prezes AMK Gorce, Rafał Luberda. - Odcinki były więc łatwe, ale okazało się, że dla tych najlepszych były… trudne. Byli zbyt pewni siebie i połapali kilka „nóg”. Najlepszym zawodnikiem zawodów był Tomasz Hajduk.

Stefan Leśniowski
Zdjęcia Michał Adamowski

Zobacz więcej na

najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij