Poniedziałek, 25 maj 2020, Imieniny: Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny
Nowy Targ i okolice
Clouds
Wiatr: 24.12 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 24.12 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 24.12 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 6.804 km/h Wilgotność: 83
Clouds
Wiatr: 6.264 km/h Wilgotność: 90
Clouds
Wiatr: 24.12 km/h Wilgotność: 81
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
28.06.2009, 21:42 | czytano: 568

100- lecie AZS w Polsce. Zawodnik rabczańskiego klubu zdobywa kolejny puchar (galeria)

www.mks.rabka.pl

KRAKÓW. Na stadionie AWF odbył się jubileuszowy mityng, który zgromadził liczne gwiazdy. W skoku wzwyż startował wielokrotny Mistrz Polski Grzegorz Sposób, w trójskoku Małgorzata Trybańska, na 200m Monika Bejnar. W zawodach wziął udział zawodnik MKS Rabka-Zdrój -korzeniowski.pl Bartłomiej Perucki, który wystartował w konkursie skoku wzwyż.

Ranga imprezy oraz znakomici konkurenci nie zdeprymowali Bartka i oddał on kilka dobrych skoków zaliczając ostatecznie 190 cm i zajmując 6 lokatę. Konkurencję wygrał Grzegorz Sposób z wynikiem 226cm, atakował 231cm (minimum na mistrzostwa świata), ale niestety bez powodzenia.

Po starcie w Krakowie, Bartek udał się do Bielska gdzie wziął udział w Międzynarodowym Mityngu Lekkoatletycznym Juniorów. Tym razem wystartował najpierw w skoku w dal, gdzie zajął drugie miejsce z wynikiem 6,16m, przegrywając tylko z zawodnikiem o trzy lata starszym. Drugą konkurencją był skok wzwyż, który odbywał się już w strugach deszczu, co miało ujemny wpływ na wyniki uzyskane przez zawodników.

Czterech skoczków uzyskało tę samą wysokość - 185cm. Najlepiej taktycznie rozegrał to Bartek, który rozpoczął skoki od wysokości 180 cm i zaliczał wszystko w pierwszych próbach, co pozwoliło mu zdobyć główną nagrodę.

Więcej na stronie www.mks.rabka.pl, skąd pochodzą też zdjęcia w galerii.

s/
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij