Piątek, 05 czerwiec 2020, Imieniny: Waltera, Bonifacego, Dobromira
Nowy Targ i okolice
Clouds
14°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Clouds
11°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Clouds
14°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Clouds
14°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 100
Clouds
15°
Wiatr: 4.608 km/h Wilgotność: 90
Clouds
14°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
29.06.2009, 10:59 | czytano: 1328

Koxx Fighters III w Rabce: bez niespodzianek (zdjęcia)

Robert Miśkowiec

Rafał Kumorowski wygrał w kategorii elita-senior, zaliczane do Pucharu Polski, zawody w trialu rowerowym Koxx Figters III, które w weekend rozegrane zostały w Rabce.

- Poziom był wysoki. Startował Rafał Kumorowski, czyli poziom był światowy. Wygrał, co nie było niespodzianką. W zawodach startowali też zawodnicy ze Słowacji, trzech mistrzów tego kraju - mówi Paweł Reczek z Rabki, gospodarz zawodów. -

W najważniejszej - elita senior - kategorii Paweł zdobył trzecie miejsce, ustępując jeszcze Karolowi Serwinowi (wszyscy trzej reprezentują klub Champion Świdnik).

W kategorii junior wygrał Filip Mrugała (Aquila Wadowice), drugi był Paweł Palacz ( Champion Świdnik), a trzeci Tomas Schmidt (Słowacja).

W rywalizacji pań zwyciężyła Sonia Klich (Aquila Wadowice), przed Janką Kucovą (Słowacja) i Marceliną Matuszewską (PKS Dębicki Kraków).

Wśród "amatorów" najlepszy okazał się Krzysztof Salamon (Nowy Targ), drugi był Jacek Jarząbek (AMK Gorce), trzeci Rafał Ratajski (Kalisz).

r/
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij