Czwartek, 19 październik 2017, Imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita
Czarny Dunajec i okolice
niewielkie zachmurzenie
33°
Wiatr: 1 km/h Wilgotność: 32%
niewielkie zachmurzenie
19°
Wiatr: 1.6 km/h Wilgotność: 59%
przewaga chmur
33°
Wiatr: 1 km/h Wilgotność: 32%
przewaga chmur
15°
Wiatr: 13.4 km/h Wilgotność: 75%
niewielkie zachmurzenie
16°
Wiatr: 4.7 km/h Wilgotność: 71%
przewaga chmur
16°
Wiatr: 2.9 km/h Wilgotność: 54%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
16.05.2017, 21:15 | czytano: 487

Śladami antyku. Żywe rzeźby i bóstwa (zdjęcia)

arch. szkoły

Uczniowie klasy II A artystyczno – dziennikarskiej oraz klasy I C ratowniczo-medycznej Zespołu Szkół im. Bohaterów Westerplatte w Jabłonce stworzyli żywą galerię rzeźb i bóstw, którą można podziwiać na szkolnym korytarzu.

Jest to kontynuacja i nawiązanie do zeszłorocznej żywej galerii słynnych obrazów.

Na lekcji języka polskiego pod okiem p. Sylwii Stefko uczniowie w nietypowy sposób uczyli się fotografii oraz historii sztuki. Młodzież wcieliła się w postaci rzeźb oraz bóstw greckich. Zdjęcia zostały wykonane w szkolnym studiu fotograficznym.

Młodzież własnoręcznie przygotowała rekwizyty, stroje oraz makijaże. Za pomocą gestów, mimiki, przedmiotów oraz ubiorów starali się odtworzyć aurę i ekspresję prezentowanych dzieł. Zastosowali również elementy grafiki komputerowej, której wykonawcą jest Piotr Czerwonka.

źródło: szkoła
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
chmura tagów
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij