Środa, 19 grudzień 2018, Imieniny: Gabrieli, Dariusza, Urbana
Szczawnica i okolice
pogodnie
-11°
Wiatr: 2.1 km/h Wilgotność: 97%
pogodnie
-11°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 87%
niewielkie zachmurzenie
-11°
Wiatr: 2.9 km/h Wilgotność: 97%
niewielkie zachmurzenie
-8°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 95%
pogodnie
-9°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 92%
niewielkie zachmurzenie
-10°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 91%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dostateczna
Zakopane
Dobra
12.03.2018, 12:11 | czytano: 1017

„Tak. Pomagam!” po raz kolejny z Zespołem Szkół Ekonomicznych (zdjęcia)

arch. szkoły

W sobotę zakończyła się XIV Ogólnopolska Zbiórka Żywności „Tak. Pomagam!”. W tej akcji nie mogło zabraknąć wolontariuszy ze Szkolnego Koła Wolontariatu „Caritas” w Zespole Szkół Ekonomicznych w Nowym Targu, którzy w dniach przez dwa dni zbierali żywność dla potrzebujących w sześciu nowotarskich sklepach.

Zebrane produkty zostaną spakowane i przekazane ludziom potrzebującym, którzy z różnych powodów znaleźli się w ciężkiej sytuacji życiowej. Udział w takich wydarzeniu jest drobnym gestem w ich kierunku, by poczuli, że nie są sami i aby każdy z nich mógł cieszyć się wielkanocnym śniadaniem.

Serdecznie dziękujemy wszystkim ludziom dobrej woli, którzy zechcieli się podzielić żywnością, zaangażowanym w akcję wolontariuszom, na których zawsze możemy liczyć oraz właścicielom i pracownikom nowotarskich sklepów za życzliwe przyjęcie i umożliwienie przeprowadzenia akcji:
Supermarket Rajski ul. Mickiewicza 11,
Supermarket Rajski ul. Kopernika 8 a,
Supermarket Rajski ul. Legionów Józefa Piłsudskiego 14 (Bałęzowe),
PSS Społem Gamma ul. Kowaniec 35 a,
Delikatesy „Jedynka” Rynek13,
Delikatesy Steskal ul. Kowaniec 153.

Katarzyna Kubasiak i Monika Morawska
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
maja12:48, 13 marca 2018
piękne dziewczyny w tym ekonomiku poza jedną,ale to szczegół...
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij