Piątek, 28 luty 2020, Imieniny: Romana, Oswalda, Cyryla
Szczawnica i okolice
Clouds
-0°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 74
Clouds
-0°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 74
Clouds
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 74
Clouds
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 86
Clouds
-0°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 74
Clouds
-0°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 74
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
07.03.2019, 18:29 | czytano: 878

Maturzysta z Goszczyńskiego w finale Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z fizyki

arch. szkoły

Do finału tegorocznej XII Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z fizyki zakwalifikował się Dominik Machaj.

Jest to Olimpiada o zasięgu ogólnopolskim 3 stopniowa, która oprócz wielkiej satysfakcji z rywalizacji z najlepszymi rówieśnikami w tej bardzo trudnej dziedzinie, jaką niewątpliwie jest fizyka, daje jej laureatom przyjęcie na studia w AGH z pominięciem procedury rekrutacyjnej.

Warto dodać, że Dominik oprócz sukcesu z fizyki może się pochwalić sukcesami matematycznymi, bowiem jest już posiadaczem Indeksu Politechniki Krakowskiej, który wygrał w konkursie. 

Uczeń pracuje pod kierunkiem mgr Zbigniewa Kopcia.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

źródło: szkola
najnowsze informacje
komentarze
uczeń10:09, 8 marca 2019
@ Janek
o indeks AGH można się ubiegać w konkursie, kiedy się jest uczniem albo w normalnej rekrutacji na podstawie wyników matury:)
przeczytaj wiadomości starsze, to się dowiesz, że nie jeden a spora grupa ubiegała się i to z sukcesem o indeks AGH w konkursie z różnych przedmiotów:) z matematyki, chemii i fizyki:)
wejdź na stronę szkoły to się dowiesz, że co roku uczniowie TEJ szkoły mają indeksy na wyższe uczelnie już przed maturą: te uczelnie to AGH, Politechnika Krakowska, Uniwersytet Jagielloński, Uniwersytet Warszawski.
a złośliwość słabo Ci wyszła:)
Janek21:06, 7 marca 2019
Gratulacje dla wytrwałego ucznia.

Czyżby to był jedyny uczeń na "taką" szkołę u ubieganiu się o indeks AGH?
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij